:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HerkimSen, NeySen !!!
Rüya Güzeli
ßu forumda kendini ßiLmez ßiri oLduqunu ßiLmiyodum sanmıyodum düşünmüyodum. Herkimsen ßnm hakkımda sakın ßir daha yarqı yada yarqısız infaz yapma. ßni ßiLmiyosun tanımıyosun we ßnm yaşadıkLarımı ßiLmiyosun qeLipte Esra TanjuyLa oyun oynadıı deme nerden ßiLiyosun sn oyun oLduqunu nerden wardın ßu sonuca ßnm ayrıLma nedenimi ßiLiyomusun yada ßizim iLişkimizin herşeyini en ince ayrıntısına kdr ßiLiyomusun da ßu sonuca warıyosun en önemLisi ßni tanıyomusun. İnan snn kim oLduqunu ßiLmiyorum we dua et ßunu öqrenmemin üstünden zmn qeçti.Hee ßeLki sn kim oLduqunu qeLip ßurda söyLersin ßeLkide ßu yaptıqının yanLış oLduqunu ßiLerek utanarak qeri kaçarsın her ne yaparsan yap o snn şerefine kaLmış.ßirde ßni ßurda istediqine kötüLe istediqine ßnm hakkımda söv say eqer sna inananLar oLursa qerçekten ßna iiLik yaparsın ßurdaki qerçek kişiLeri tanımış oLurum.
ßirde ßnm hakkımda oyun oynadı demişsin ßeLki snde ßaşkasından duydun ßiLemem ama sn mantıqını kuLLanmayan kişiLerdenmisin ßi oyun 2 ay sürermii. :kizgin:
Ara
adyge55
bu şahsın kim olduğunu bilmiyorum ama biz esrayı tanıyoruz kesinlikle böyle bişey yapmaz ben şahsen kendisine kefilim eğer bunu diyen arkadaş kimse yalnış düşünüyor
Ara
xsearchgirl
jnm boswerrr ne taqıorsun bole ınsanları senı bılen bılıordur en onemlısıde sen kendını bıldıqten snr bole ınsanları taqma Wink
Ara
Qetesh
Yapana yazıklar olsun...
Ara
Rüya Güzeli
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu şahsın kim olduğunu bilmiyorum ama biz esrayı tanıyoruz kesinlikle böyle bişey yapmaz ben şahsen kendisine kefilim eğer bunu diyen arkadaş kimse yalnış düşünüyor
ßn o anda kim oLduqunun üstünde ßiLe durmadım eqer o sinirLe kim oLduqunu öqrenseydim ßna yakışmayan şeyLer yapardım. Hee öqrenirsem küfürmü etcem dövcem mi hyr kendi haLine ßırakcam. SaqoL aßi ßni tanıdıqın için Wink ßn kendimee kefiLim ßnden şüphesi oLan warsa ßakmasın yüsüme we ßnm oLduqum ortamda ßuLunmasın ztn.
Ara
Rüya Güzeli
xsearchgirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:jnm boswerrr ne taqıorsun bole ınsanları senı bılen bılıordur en onemlısıde sen kendını bıldıqten snr bole ınsanları taqma Wink
yha snada söyLedim cnm kim oLduqunu ßiLsem ßu kdr sinirLenmem ßeLkide.
Ara
Rüya Güzeli
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yapana yazıklar olsun...
aynen WinkWinkWink
Ara
xsearchgirl
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha snada söyLedim cnm kim oLduqunu ßiLsem ßu kdr sinirLenmem ßeLkide.
boswer jnm o kendısı ztn ortaya cıkar yaqında sınırlenme
Ara
Rüya Güzeli
İnş. çıkar o kaLmış 3 kuruşLuk şerefiyLe çıkar.
Ara
ѕqρα кJмя
:yikildim:

onu takıp cevap vermen,üstüne üzüLmen daa komik Esra =)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:25 AM