:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17 Agustos Depreminde Ya$anan Bi OLay..
Böcük
17 Ağustos gecesi Adapazarı'nda yaşlı bi teyze, gece saat 2 buçukta ana caddedeki apartmanlardan birinin zillerini çalmaya başlamış. Kimse kadına kapıyı açmamış, hatta uyandırdıkları için, camı açan bağırıp çağırmış. Üst katlardan bi adam, "Gecenin bu saatinde ne istiyosun teyze?" diye sormuş. Kadın, "Karnım aç oğlum. Bi parça ekmek var mı?" deyince adam, "Yok, yok. Allah Allah, gecenin bu saatinde ne bu yahu?" demiş. Yatağa döndüğünde karısı, yaşlı kadının aç olduğunu öğrenince, "Keşke verseydik" demiş.
Teyze zillere basmaya devam etmiş. En üst katta yeni evli bi çift oturuyomuş. Kadının ne istediğini öğrenince kapıyı açıp yukarı çağırmışlar. Evin hanımı, hemen yiyecek bi'şeyler hazırlamış. Kadına eşlik edip beraberce yemişler. Yemek bitince kadıncağız, "İçimde bi huzursuzluk var. Bi an evvel dışarı çıkalım" diye yalvarmaya başlamış. Genç çift, sırf kadını kırmamak için sokağa inmiş. Daha dışarı adım atar atmaz da her yan sallanmaya başlamış. Depremde o kocca apartman yerle bir olmuş.

O binada oturanlardan sadece yeni evliler ve kocasına, "Keşke yemek verseydik" diyen kadın ölümden kurtulmuş. Onu da 3 gün sonra enkazın altından çıkarmışlar
Ara
CaNaT
ilginç bir olay tşklr
Ara
mhanyaxx
gerçekten ilginç. tşkler.
Ara
Böcük
Rica ederim..
Ara
jackal beyi
teşekkürler.....
Ara
Böcük
Rica ederim..
Ara
ѕqρα кJмя
Allah büyük!.

Bi anlık bi hayır bile nelere mâl oluyor işte.
Ara
AfrâsyâB
yaaa bişey dicemde kızmayın ben kocaelide oturuyorum depremin en kötü tarafını gördüm yaşadım çok arkadaşım öldü gördük çıkardık ölüleri bu olayı izmittede oldu dediler daha neler anlattılar olabilirde tabi ama inanmıyorum kızmayın lütfn saol sende canım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İNSAN BEYNİNİN GÜCÜ (bu olay yaşanmıştır!!) PaPaTYa_PReNSeS 22 1,729 04-11-2022, Saat: 10:33 PM
Son Yorum: wildfang
  Iste TURKIYEM...Olay Gercektir. soyle 4 417 04-05-2022, Saat: 10:17 AM
  çin de bir üniversitede gercek bir olay.... soyle 6 755 03-31-2022, Saat: 04:00 PM
  3 garip olay Hasretiim 4 855 06-14-2011, Saat: 02:02 PM
Son Yorum: YasSmin
  Korkunç bir olay +25 Titreyeceksinizzzz... CReATuRE 16 2,263 06-21-2010, Saat: 02:15 AM
Son Yorum: nofearheart

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 05:39 PM