:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu ?ark? Seni
angel_n
BU ?ARKI SEN?N
Bir afrika kabilesinde , hamile kalan kad?nlar , Arkada?lar?n? toplay?p do?aya gider ,do?acak ?ocu?un ?ark?s?n? duyana dek meditasyon yap?p dua ederler .
Bu kabileye g?re , her ruhun kendine ?z, ses vibrasyonlar? vard?r. kad?nlar bu seslere kulak verdiklerinde , hep birlikte y?ksek sesle seslendirirler . Sonrada kabileye d?n?p ?ark?y? herkese ??retirler. ?ocuk do?du?unda , t?m kabile toplanarak ona ?ark?s?n? s?yler . ?ocu?un sonraki ?nemli d?nemlerinde , ayn? ?ark? okunur. ?l?m d??e?inde ayn? ?ark? s?ylenir.
Bir insan kabul edilmez bir c?r?m i?ledi?inde , kabile toplan?r ve ona ?ark?s?n? s?yler. ??nk? anti sosyal davran??lar ceza ile d?zeltilemez, sevgiyle ve kimli?in hat?rlanmas?yla ??z?lebilir. kendi ?ark?s?n? duydu?un zaman , bir ba?kas?na zarar verecek davran??larda bulunma iste?ine ihtiya? kalmaz.
Asl?nda hepimizin i?inde bir ?ark? oldu?unu biliriz ve sevdiklerimizin zor zamanlar?nda fark etmelerini ve bize s?ylemeye yard?mc? olmalar?n?
Arzu ederiz.

ger?ek dost ,bizim ?ark?m?z? duyan ve ihtiyac?m?z?n oldu?unda bize tekrarlayand?r.

DE??LM? DOSTLAR ????.........
Ara
sensizlik_ölüm
çok anlamlı birşey..ellerine sağlık canım..
ben hiçbir şarkıyı unutmuyorum zaten
Ara
angel_n
saol cnm. Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  çok özledim dost seni. history 2 1,124 04-02-2011, Saat: 11:49 PM
Son Yorum: history
  Seni Seviyorum acemhe 0 623 05-17-2010, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: acemhe
  K€$K!NbI¢@K'a Ben Seni Böyle Seviyorum Arkadaşım... Yorgun Yürek 7 1,279 02-12-2009, Saat: 11:38 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  bugün seni üzdüm:( (sen haklıymışsın) MaNeSiA 5 888 09-17-2008, Saat: 09:33 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  ..seni çok özledim dostum:(:(:( çok yalnızım sensiz Seyduna 5 782 05-14-2008, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:39 PM