:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ey gidi günler:D
djseninim
ben orta okuldayken müdür beni çok severdi okul kütüphanesinin görevliside bendim anahtar bende olurdu çoğu zaman hoca alırdı ama sora müdür bana yedeğini verdi bide ettiki sizin sınıfan muhammeti ders çalıştırcan çok güvenirdi bana oysa bilmio ben ondan beter nese biz her öğle kütühanede kapardık kapıyı naz muhammet ben oturup müzik dinlerdik biri gelincede baslardık ders çalışmaya ne günlerdi :yikildim:
Ara
adyge55
Al Işte Güveni Suistimal Yazik Kiz Size :d
Ara
Qetesh
Sonuç malum ama dimi Big Grin .. Okulu bıraktınBig Grin
Ara
djseninim
:yikildim:
Ara
djseninim
müdür beni çok sevio ya o zmnlarda okuldan izinsiz dışarı çıkmak yasak giderdim müdüre hocam nasılsınız iyimsiniz müdür hayır merve olmaz hocam lütfen ii git ama nöbetciye bana sigara almaya gittiğini söyle Big Grin derdi
Ara
adyge55
şöyle bi müdürümüz olmadıki bizde gitseydik gerçi biz izin almazdık izinde neymiş kafamıza göre takılırdık Big Grin
Ara
djseninim
ooo giderdim müdürden pc odasının anahtarını isterdim derdiki otur burda oyna :yikildim:müdür odasında keyf Big Grin
Ara
güne$ibük
yaf müdür senin neyindi???
bnm 8sene müdürüm babam olmasına rağmen böyle dawranmadı bana.dahası ayrıcalıkmş gibi olmasın die örnek olarak dayağıda ben yerdim Smile
Ara
nurişş
canım sadıcım (yalnız güneş)her insan yani her müdür bir olmuyor sen öyle diyorsunda senin baban babalık olarakta müdür olarakta başka zaten ben dışarıdan biri olmama rağmen bunu görebiliyorum
Ara
djseninim
:yikildim:benim babamda müdürdü ama benim sadece ilkokul 3. sınıfa kadar müdürüm oldu sora okuldan gönderdi beni :yikildim: ama benim sekerliğim yüüsnden müdür beni çok seviodu hatta dün gittim merhaba hocam die doaya daldım aa merve kısım nasıslın imm dedim yanağını usattı öp bakim dedi :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:19 PM