:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"mehmedimm"
ÇiLeK
Aslında sözlere başlamak çok zor bunlara yazabilmek çok zor kalbim acıyoo.......

67vk.gif

Mehmedim sen askerdesin vatan borçunu ödüyosun evinden,ailenden sevdiklerinden uzaktasın belki ama bilirim ki en güzel sevgi en güzel aşk vatan aşkı senin için sen mehmetsin sen bu vatanın gururu onurusun .......bu millet seninle gurur duyuyor mehmedim sen sense bunlardan habersiz dicem ama sen hissedersin bilirim sen seni kelimelerle anlatabilirmiyim mehmedim sen vatana aşıksın vatana sevdalısınn......

67vk.gif

Mehmedim üzülme seni bu millet unutmıcak bu yürekler unutmıcak senin kanın yerde kalmamıcak mehmedim sen yüregini ferah tut mehmetimm bu ülkede senin gibi mehmetler oldukçaa senin kanın yerde kalmaz mehmedimm....vatan hainleri onlar onlar varya mehmedim onlar yerin dibine geçicek onlar kalleşce vurdular seni mehmedim ama sen mertliginle o yüreginle öldüreceksin o kalleşleriii....

Senin yüregin yeter bee mehmedim senin yüregin yeter silaha ne gerek var sen unutmazsın mehmedimm unutulmazsın sen destansın sevdasın topraksın bayraksın bu vatan ugruna canını verensin sen şehitler unutulunca ölürmüş sen unutlmıcaksın sen yaşıcaksın ömrünün sonuna kadarrr şehitler ölmezki!!!!
67vk.gif

Mehmedim dersin yaa silahım olmasın benim yüregim yeter benim vatan sevdam yeter o kalleşlere yeter yeterr yeterrr senin yüregin ...
Sen mehmedim cennet kokan yerdesin sen mehmedim sen dalganan bayraktasın.....

İntikanım alıcak bu ülke senin gibi mehmetler sayesinde o köpekleri kaleşleri hak ettikleri yere sokucaklarr yerin dibineeee....

Mehmedim merak etme sen biz huzurluyuz mehmetler sayesinde bu bayrak hep dalganılıcak mehmedim....

67vk.gif

(Aslında devam edicektim ama yüregim izin vermedi mehmedim devam edemiyorummm )

"ALLAHA EMANETSİNİZ MEHMEDİMM"
77zy.gif
(BU VATAN EVLADINDA BU YÜREK BU VATAN AŞKI OLDUKÇAA BU BAYRAK SONSUZA DEK DALGANICAKK)

"ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ"

(Yüregim izin verdigi kadarını yazabildim)
::::::HİLAL:::::
(ÇiLeK)
TÜM ŞEHİT AİLERİMİZE ALLAHTAN SABIR DİLERİZZ "RUHLARI ŞAD OLSUN"

77zy.gif77zy.gif
Ara
ÇiLeK
"Bİ YANLIŞIM VARSA HERKEZ ÖZÜR DİLERİMMM""
Ara
_BarBie_
Emeğine yüreğine sağlık cnmm Şehitler ölmez vatan bölünmez..!kanları yerde kalmayacak...Ruhları şad olsunn...Tüm şehit ailelerine Allah'tan sabır diliyorum...Tşkler tekrar emeğin için...Wink
Ara
:: CiMCiMe ::
(BU VATAN EVLADINDA BU YÜREK BU VATAN AŞKI OLDUKÇAA BU BAYRAK SONSUZA DEK DALGANICAKK)

"ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ"

Yüreğine sağlık canım..Şehitlerimizin ruhları şaad olsun..Ailelerine de Allah'tan sabır diliyorum..Teşekkürler..
Ara
asi_ve_mai
Ana beni sakın! sakın öldü bilme....
Canımdan can gitti deme....
Koparsa yine bir fırtına ve kem göze gelirse yurdum...
Bu toprak taşır mı beni kudururum.....
Anafartada gelincik, Sarıkamış'ta kardelendim...
Sakaryada boy verdi diktiğim fidan...
Ana şimdi sana ağlama derim ya....
Biliyorum sen yine ağlayacaksın...
Göz pınarların ne zaman kurudu ki şimdi de kurusun?...
Olsun be ana "VATAN SAÄžOLSUN".....

çok güzel paylaşımdı hilal eline yüreğine sağlık....
keşke yürekler daha fazlasına izin verse de
avaz avaz anlatabilsek derdimizi....

Allah TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.... (amin)
Ara
ÇiLeK
tşkler barbie.
tşkler cimcimee....
tşkler asi ve mai bu güzel sözler için...

Allah TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.... (amin)

aminnnnnn....

1kww9.gif
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 08:40 PM