:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
herkese ndn mı asılıyorum ?
ask_sehidi
arkadaşlar bir kaç günden beri farkındaysanız gelene geçene sulanıyorum erkeklere bile SmileSmile ama bunlar özelliklede kıslara aşık olduğum anlamına gelmıyo..O bitti dediğinden beri kendimde deilim..sankı boşluktayım..bende bu boşluğu gelene geçene sataşarak doldurmak istedim doğrumuydu yanlıştı....
ama ne yaptıysam ne ettiysem onu unutamıyorum....sadece içince unutabiliyorum..saolsun SİBEL ablam ne zaman olsa benı dinledi...o inanmasada bana kızsada ben onu çok sewiyorummm...ne yaptıysam onu unutmak için yaptım ama olmuyo aklımdan çıkmıyo...bende istemeden onu çok kırdım..özür diliyorum ondan beni affetmıyeceği biliyorum ama...ne yapayım hala çok sewiyorum...artık içimden hiç bir şey yapmak gelmıyo...tek tesellım 88lıleri askerliğe çağıcaklarmıs...inş. bende 13 ölen şehid gibi vatanım için ölürüm zaten bu vücud sadece et parçası başka bişeye yaramaz..
okudunuz için saolun boşuna 5 dk aama kusura bakmayın ...
Ara
ÐŽeşaren
Estagfr. burasi bir Dostluk, Arkadaslik ve Paylasim Forumudur ..Elbette okuyacagiz, ve Sevdiklerimize destek cikacagiz ..

Herşeyin hayirlisi olsun Tanju, her is olacagina varir ..Kendini üzüp bitirme, heleki şişeleri hic alma eline ..
Bu Dünya bir misafirhanedir, evet ..Hepimiz gelip geciciyiz ..Asil görevimizi tamamlamliyiz, ALLAH yerine haşa, Sevgiliye tapiyoruz, ne olur biran önce kendine gel ve toparlan ..

Bu beden sadece bir et parcasidir dogru, birseye yaramaz deme, Kulluk görevimizi yapiyoruz, ibadet ediyoruz ..Smile
Hayirlisi olsun Tanju ..

Karşi tarafin kalbi cok kirildi galiba,gerisi ona kalmiş bişe ..Umarim hayatin tüm güzellikleri seninle olur ..
Hersey gönlünce olsun ve hayirlisi insaALLAH ..
Ara
ÇiLeK
Sevgili tanju..
Eger yürekteki gerçek sevgiyse o zaten bitemez eger onun kalbindekide gerçek sevgiyse zaman zaman herşeyi yoluna koyacaktır"
İçmekde çözüm degil..
Şunu dicem sadece UMUT IŞIGINI KAYBETME HER YER KARANLIK BİLE OLSA SEN ORDAN IŞIGI BUL VER ÇIKARR .....

UMUDUNU HİÇ Bİ ZAMAN KAYBETMEMEN DİLEGİYLE..
"ZAMAN HERŞEYİN İLAÇI" ama unuturmaz sadece üstünü örter.......

saygılarımla.

Ara
ask_sehidi
artık umudum kalmadı yha artık sıkıyo bu hayat benı üstüme üstüme gelıyo..
hayattan hiç bir beklentim kalmadı...
Ara
~uqqaLa~
Sad

abi ya bittiyse bitti ikiniz de birbirinizden ii we biLgiLi insanLarsınız kararı werdikten sonra kendinizi nie üzersiniz ki Sad
Ara
riukeen
Tanjucuk Big Grin

Yapma gözünü sevim aşkla gönül eğlendirmeyi karıştırma herkezin bir tarzı var kimin neyi çekeceği belli çerçeve belli

Sıkma sen o deli gönlünü..

Daha ne büyük sorunlar var Seni koruyan askerlere üzül!...
Ara
blue_belial
Yara sıcakken acıyı hıssetmezsın Tanju.
forumda bırbırınıze yazdıgınız o satasma dolu yazıları gordugumde ıcımden aynen boyle dedım.
"Bunların yarası daha sıcak, farkında degıller sonradan gelecek olan o dehset verıcı sızının"
Hayırlısı olsun ıns...
ask_sehidi
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tanjucuk Big Grin

Yapma gözünü sevim aşkla gönül eğlendirmeyi karıştırma herkezin bir tarzı var kimin neyi çekeceği belli çerçeve belli

Sıkma sen o deli gönlünü..

Daha ne büyük sorunlar var Seni koruyan askerlere üzül!...
bende askerim yakında bende gitcem kısmetse

Alıntı:Yara sıcakken acıyı hıssetmezsın Tanju.
forumda bırbırınıze yazdıgınız o satasma dolu yazıları gordugumde ıcımden aynen boyle dedım.
"Bunların yarası daha sıcak, farkında degıller sonradan gelecek olan o dehset verıcı sızının"
Hayırlısı olsun ıns...

saol abi haklısın inş. hayırlısı olur Sad Sad
Ara
blue_belial
Tanju, ya Adem'ı gorursen soylermısın ona msn e gelsın, onemlı bısı konusmam lazım onunla
riukeen
benim askere gitmeme kafadan 7 sene var o zamana kadar savaş biter inşallah Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bunu herkese mail olarak yolayın ? CReATuRE 5 509 04-08-2008, Saat: 06:06 PM
Son Yorum: K€$K!NßI¢@K

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:16 AM