:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
içimden Geldi :(
(¯`•._ αѕιρяєη
:??:??:??:??:??:??:??:??:??
Ara
gULSHEn
ben fransız kaldım anlamıyom bişiler olmuş burda bi özet geçerseniz bana mümkünse ii olur Big Grin
Ara
EndLess
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı::??:??:??:??:??:??:??:??:??

Sen nıye öloe dedın sımdı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben fransız kaldım anlamıyom bişiler olmuş burda bi özet geçerseniz bana mümkünse ii olur Big Grin

Bosver ablam kımse bısey anlamadı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
oh tek değilim yanii Big Grin kimse anlamadıysa tmm ama havada aşk kokusu var buramm burammm Big Grin
Ara
EndLess
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oh tek değilim yanii Big Grin kimse anlamadıysa tmm ama havada aşk kokusu var buramm burammm Big Grin

Banada öle geldı ama hayırlısı Big GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
sersi dedimki galiba uzun sureden sonra bu konu senle ayni sekilde gundeme geliosa gel ne olur die cagri yapan senmisin bu sefer uzun suredir gelmio ya o acdan Big Grin anladin sen onu Wink
Ara
EndLess
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sersi dedimki galiba uzun sureden sonra bu konu senle ayni sekilde gundeme geliosa gel ne olur die cagri yapan senmisin bu sefer uzun suredir gelmio ya o acdan Big Grin anladin sen onu Wink

Tamam ıtıraf eıdyorum Belkı gelır dıye beklıyorum... Uzun suredır foruma sadece pembe gelır belkı dıye gırıyorum... Uzun suredır msn mı sadece pembe oldugu zaman acıyorum. yoksa kapatıyorum bır haftadır acmadım mesela yoksa forumda ayzmıyorum cıkıyorum...

Bır haftadır her gun sana pembeyı soruyorum...SmileSmileSmile

oldumu sımdı.. ama bunun baska bısye le alkası yok..SmileSmileSmileSmile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Big Grin bende var demedimki Smile ohh bea rahatlandinmi simdi ben seni paparazziye konu etmezmiyim Big Grin
Ara
EndLess
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin bende var demedimki Smile ohh bea rahatlandinmi simdi ben seni paparazziye konu etmezmiyim Big Grin

Rahatlamadım ... PemBe Gelmedende rahatlamıcam huh Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:44 PM