:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevdam Ağır Dedim ...
Firari Fırtına
Bir gül var yüreğimde , solmasın diye suladığım .....

Ne yapabilirimki yardım edin bana . Artık en imkansız olan şeyler peşindemiyim bilmiyorum . Yüreğim karardı , kendimde değilim . Zaten kendimide aramıyorum artık . Yoruldummu ne ? İnanmıyorum ben ki yorulacağım , gülerim buna . Ama malesef sanırım yoruldum . Çüknü sevdam ağır dedim , anlamadı .......

Aslında çok şey istemedim hayattan , sadece helal bir sevgi ve güzel bir yuva , sonrasında işimiz gücümüz ve çoçuklar . İnsan daha ne istiyebilir ki . Nankörlüğünde bir anlamı yok yani . Ne istedim , araba , yat , kat istemedim senden yüreğim . Sevgim ağırdı ama yahuu bunu kaldırda gel sev dedim . Beni sorma ben zaten sevdim ... İnsanın sevmeler karşısında yapması gerekenler vardır , örneğin yüzün gülsün be bebeğim , mutlu ol , rahat ol ama yinede ağır olan sevdama yakışır ol dedim .

Çokmu şey istedim hayattan . Hayır hayır kesinlikle istemedim , istemem de . Beni zaten bu vurguyla yargılayamaz hayat , onada kusura bakmasın ama gücü yetmez . Çünkü o vurgunun en sade olan sevgideki gücü bende var , hayatta yok . O zaman uğraşma benimle ve yalnız bırak bizi , sevdiğime iki çift lafım var ...

Sen ki , ben sana deliler gibi bağlandım
Sen ki , ben sana tüm hayatımı sundum
Sen ki , ben seni çok çok sevdim

Dahası mı ? Dahası yok ..... Bunlar yetmiyorsa zaten sen sevdamın ağırılı altında ezilir kalırsın . Hayatımda olan herşeyimle sevdim ya , bu bana yeter dedim , başka dil , başka lisan yok yüreğimde .

Ben sadece seni ,

SENİ SEVDİM ...........

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Ara
K€$K!NßI¢@K
Guzel yureginiz hak ettiginizi sevdayi her iki cihandana yasar ins..

Yine her zaman ki gibi harikasiniz..Tesekkurler can dost...

SmileSmileSmile
Ara
Qetesh
Yüreğine sağlık . . .
Ara
Firari Fırtına
Yürekler dert görmesin ....

Sevg ...
Ara
€BeRimSin
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Yürekler dert görmesin ....
Firari Fırtına
Aynen aynen SmileSmileSmile
Ara
€BeRimSin
Hep beraber Smile
ÇiLeK
Dahası mı ? Dahası yok ..... Bunlar yetmiyorsa zaten sen sevdamın ağırılı altında ezilir kalırsın . Hayatımda olan herşeyimle sevdim ya , bu bana yeter dedim , başka dil , başka lisan yok yüreğimde .

Aslında yürekten dökülen sözler herşeyi en güzel şekilde anlatılmış firari fırtına yine bi fırtına yaratmışş.....o güzel yürege sonsuz teşekürler...
Ara
meeesut
gülün hiç solmasın ....yüreğine sağlık.....
Ara
Firari Fırtına
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dahası mı ? Dahası yok ..... Bunlar yetmiyorsa zaten sen sevdamın ağırılı altında ezilir kalırsın . Hayatımda olan herşeyimle sevdim ya , bu bana yeter dedim , başka dil , başka lisan yok yüreğimde .

Aslında yürekten dökülen sözler herşeyi en güzel şekilde anlatılmış firari fırtına yine bi fırtına yaratmışş.....o güzel yürege sonsuz teşekürler...

O güzel yürek sende de var , teşekkür senin içinde gelsin ...

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  *KAL diyemediğim için GİT dedim* «|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28 0 545 08-22-2010, Saat: 10:10 AM
Son Yorum: «|ŜŧāŕśÃ—ĩň×My×ęy&#28
  Hoşgeldin Mavi Sevdam ÇiLeK 4 967 01-11-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: TutkuM
  Küçük Sevdam .. ÐŽeşaren 2 637 05-24-2008, Saat: 02:03 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  GizLi Sevdam .. ѕαкℓı@мѕı@η 10 1,345 05-06-2008, Saat: 02:37 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  Siyah-beyaz Sevdam ÇiLeK 6 704 04-19-2008, Saat: 08:45 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 12:37 AM