:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şerefsizlerrrrrrrrrrrrrrr.........
GCLRNFNS
Yüksekova'da askerlerimize saldırı: 12 şehit

Hakkari Yüksekova'daki Dağlıca Piyade Taburu'na Kuzey Irak'tan sınırı geçen teröristler tarafından ateş açıldı, saldırıda ilk belirlemelere göre 12 asker şehit oldu, çok sayıda asker de yaralandı. Teröristlere taburdan ateşle karşılık verilirken, çatışma sürüyor.
Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde askeri birliğe düzenlenen saldırı’da ilk belirlemelere göre 12 güvenlik görevlisi şehit oldu AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde bulunan askeri birliğe, sabah saatlerinde terör örgütü PKK üyelerince ağır silahlarla ateş açıldı.
Açılan ateş sonucu çıkan çatışmada, ilk belirlemelere göre 12 askerin şehit olduğu, bölgede operasyonların devam ettiği öğrenildi.
Ara
CaNaT
bu ne ya hiç çekinmeden cami duvarına işemeye devam ediyorlar :kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
rocker_nergiz
:'(:'(Ya yeter yeter yeter yeter ne zamana kadar surücek ya ne zamana kadar böle dewam edıcek ne zamana kadar şehit wericezz ne zamana kadar yaaaa biri dur desın artık bu pıslıklere ya lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnn:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
yeter artık anneler ağlamsın ya dur diyelim artık buna yaa :kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
TutkuM
ama yeter yaa.....
daha ne kadar şehit vereceğiz artık dursun ya kan akmasın gençlerimiz ölmesin ...
çok üzüldüm ..şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum..
yakınlarına sabır diliyorum...
Ara
Ölüm_Perisi
Hrant dink öldügü zaman ülke ayaga kalktı hergun onlarca şehidimiz ölüo..Kimsenin bişi yaptıgı yok..Hadi arkadaşlar..!
Ara
CReATuRE
allah Belanizi Versin...
aLy™
Su anda 15 evde yas tutuluyo !! 15 evde agitlar goklere yukseliyo 15 aile nin cocuklari yetim kalio Biri artik DuR DesiN!!!
Ara
aLy™
KeŞke gidip bende onlarla çarpışsam olsam ..
Ara
aLy™
bu uğurda olmek bana gurur verirdi !!
Ara
Ölüm_Perisi
Hiçkimse üstüne alınmıo..Herkes birilerinin dur demesini beklio..Sesimizi yükseltelim biraz..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 05:17 AM