:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugun Ajdarın DOğum Günü :D
PCKoPaT
ßirader derken??

ßana mı dedinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
AfrâsyâB
yok hayır sen bacımsın dünya ahiret Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
Vaaz verdiğim yok,hoca değilim.

siz böyle devam edin geride kalıp,gerilemeye..
Ara
~uqqaLa~
ne yaLan söyLeim,

ne kadar bu konu egLencesine acıLmıs oLsa biLe mert hakLıı :S
Ara
ѕqρα кJмя
zaten eğlencesine eğlencesine derken adam nerelere geldi..
Ara
mhanyaxx
sagopa bak kardeşim ben bu konuyu eğlence olarak açtım+++ meşhur nasıl olunur bak biz ajdar diye nick almıyoruz tamammı sizin gibi yok neymiş sagopa kajmer ceza nefret gibi nickler alıyorsunuz googlede aratsam sagopa kajmer diye 1 milyon tane şey çıkar bunlar bizim gibi insanlar yüzünden gelişiyor tamam mı kimse ajdarın meraklısı deyil... KONU KİLİTLENSİN PLS...
Ara
ѕqρα кJмя
Sen Sago'yla Ajdar'ı aynı keseye mi koyuyosun yani?
Ara
Qetesh
Yaw tmm artık yeterin, kimse kimseye karışamaz. Konuda argo veya küfürlü bir içerik varmı, yok...
O zaman kimse karışamaz uzatmayın.
Mert bende sagoyu sevmiyorum ve rap müziğide karşıyım o zaman sende sagonun konularını açma...
Ara
riukeen
ajdar bi kere makine mühendisi mühendis olmak kolaymı bu devirde biraz kendimizle kıyaslıyalım ne şarkı yapanlar var ajdarınki 5 basar en azından dinlerken gülüyosun iğrenmiyosun Big Grin
Ara
mhanyaxx
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen Sago'yla Ajdar'ı aynı keseye mi koyuyosun yani?
bak mert anlayamadıgın bir konu var yada anlamak istemedigin ben sana diyorumki burda ajdarı destekliyormusunuz diye bir konu açmadım gırgır olsun diye bir konu açtım hergün bir sanatçının doğum günü var ama bu ajdar farklı ajdar ismi bile farklı insan duyunca gülüyor destekle alakası yok ama sen destek diyorsun işte buna bu destekse sizde saqo yu destekliyorsunuz... Meşhur yapan sensin:!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:38 PM