:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İdam Mahkusunuz...son DİleÄžİnİz Ne Olurdu
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:denız de ölüm ıyıdır gerıye hıc bı ız kalmaz senı sevmeyenlerı mutlu edersın gerıye bı sey bırakmayarak

bıde denızı sevıyorum denız tutkum var dıyebılırız ölüm gelırse ben balık tutarken gelsın Big GrinBig GrinBig Grin
aşşah senıı napmazsıın emı sersıım yaa:amp::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşşah senıı napmazsıın emı sersıım yaa:amp::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

ölümüm senın elınden olsun Big GrinBig GrinBig Grin: nergısım ama sen bana kıyamassın dıme Confusedmiley17:
Ara
adyge55
hadi lafı uzatmaya gerek yok asında bitsin bu iş Big Grin
Ara
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ölümüm senın elınden olsun Big GrinBig GrinBig Grin: nergısım ama sen bana kıyamassın dıme Confusedmiley17:
heaa kıyamam tabıı sersıım ya ne dıyorsuun olurmu hııc olme nıre yaa sen daha antalyay gelıcennSmileSmileSmile
Ara
mhanyaxx
idam dedik aşka girdi yaw ne romantik Big Grin
Ara
rocker_nergiz
hıcc sorma yawwwBig GrinBig GrinBig Grin
cıks sevgılımı gorebılmekSadSad
Ara
korkusuz
son arzmum benı bu azaptan kurtarın derdim
Ara
Qetesh
Onu görebilmek ve dokunabilmek...
Ara
EndLess
ademn bende san dokunmak ısterdım gulum Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
lan bi çekirdek alda bi çitleyek Big GrinTongue ( bırakamıcağımız için yırtarım bi kaç saat) Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  biri size çok çirkin oldugunuzu söylese,tepkiniz nasıl olurdu??? lover 84 3,078 04-05-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  üstteki üye tatlı olsa ne tatlısı olurdu ???? sıla 285 8,899 11-18-2015, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: Jelly_Belly
  Hayatta Herkezin Bir Sloganı Olsa Sizinki Ne Olurdu. deli yürek 8 722 08-24-2009, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: deli yürek
  adı ne olurdu..? -madamchatlaq- 4 423 12-23-2008, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: Hasretiim
  IssIz Adaya Forum Uçağı Düşseydi Ne Tür Geyikler Olurdu Sizce? DeRiN_SeSsİzLiK 3 691 12-18-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 08:37 AM