:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saniyede 500 dolar kazan?yorlar
tatlı_cadı
TV oyuncular?n?n ald??? ?cretler bazen Hollywood starlar?n? bile g?lgede b?rak?yor.

Charlie Sheen, Teri Hatcher, Hugh Laurie, Jamie Lynn Sigler ve Kiefer Sutherland saniyede 500 dolar kazan?yorlar.

B?l?m ba??na 1 milyon dolar

CBS kanal?n?n ?nl? Two and a Half Men dizisinde ba?rol oynayan Charlie Sheen, yeni sezonda b?l?m ba??na 1 milyon dolar ?cret istiyor. CBS kanal?n?n y?neticileri, hen?z akt?r?n iste?ine olumlu ya da olumsuz bir yan?t vermediler ancak Sheen, ?u anda bile saniyede 500 dolara kazan?yor.

En ?ok o kazan?yor

Donald Sutherland’in o?lu Kiefer Sutherland, 24 dizisi sayesinde kariyerinin en parlak g?nlerini ya??yor. Fox kanal?n?n ?ekti?i dizide akt?r, sekiz sezon daha d?nyay? belalardan kurtarmaya ?al??acak. Bu ?abas?n?n kar??l???nda ise akt?re tam 40 milyon dolar ?denecek.

200 bin dolar? zorluyor

The Sopranos dizisinde Meadow rol?n? ?stlenen Jamie Lynn Sigler’in, asl?nda TV’de uzun bir ge?mi?i yok. Dizide 65 b?l?md?r rol al?yor. Kamera kar??s?ndaki ba?ar?s? sayesinde ge?ti?imiz sezon 120 bin dolar ?cret al?yordu. S?ylentilere bak?l?rsa gen? oyuncu, yeni sezonda b?l?m ba??na 180 bin dolar alacak.

285 bin dolar yetmiyor

Desperate Housewives dizisinin seksi oyuncusu Teri Hatcher, b?l?m ba??na tam 285 bin dolar kazan?yor. 41 ya??ndaki oyuncunun, yeni sezonda alaca?? ?cret ise hen?z belli de?il. Oyuncunun yap?mc?larla s?k? pazarl??? yeni sezonun ilk b?l?m?ne kadar devam edece?e benziyor.

Emmy adayl??? yarad?

47 ya??ndaki oyuncu Hugh Laurie, rol ald??? Fox’s House adl? dizideki ba?ar?l? performans?yla Emmy’ye aday g?sterildi. Bu ba?ar? akt?r?n ?cretine de yans?d?. Laurie, dizinin ???nc? sezon b?l?mleri i?in 275 bin dolar ?cret alacak.
Ara
busemm
vay vay ne guzel haber bu yabancıların haberi harika ama bılıyorsun ki bu haberi yaparken resimli yapmalısın resmiyle yapmayı denesen cok ii olur dıyorum yınede bana yardım ettigin icin cok tsk ederim ellerine saglık cok guzel olmuş haberin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu kalçalar 27 milyon dolar! acemhe 9 689 04-08-2010, Saat: 05:24 AM
Son Yorum: riukeen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:39 AM