:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bacaklarıyla trafiği kilitledi
w_ytx12
48695.jpg

Hep olay, hep olay. Bu sefer de bacakları yüzünden trafik tıkandı.

Hilton otellerinin varisi Paris Hilton'un attığı her adım olay. Bazen isteyerek bazen de istemeden her gün magazin gazetelerinin ve internet sitelerinin sayfalarını süsleyen Hilton, bu kez de trafiği alt üst etti. bacak.jpg

Hollywood'daki Green Door adlı gece kulübünde düzenlenen özel geceye seksi siyah jartiyeri ve onu tamamlayan siyah çoraplarıyla katılan Hilton, arabadan inerken bütün güzelliğini gözler önüne serince trafik kilitlendi.

Yoldan geçen sürücüler Hilton'un seksi kıyafetini görebilmek için araçlarını yavaşlatınca çok sayıda kişi de yolda kaldı.

KARDEŞİ DE İSTEMİYOR

Paris Hilton'un gittiği her yerde bu kadar ilgi görmesi bazılarını da kızdırıyor. Bunlardan biri de kardeşi Nicky Hilton. Kardeş Hilton, Los Angeles'te Chicks adını verdiği markanın tanıtımına kardeşinin gelmesini istemedi.

Nicky Hilton "Lütfen gelip isminle şovumun önüne geçme" ricasında bulundu.

kaynak:internethaber
Ara
rocker_nergiz
ıyyyyy ıgrenıyoruum bu kadındann bönggggggS:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S
Ara
EndLess
lan ben bıle bu kadından daha guzelım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinbu kadar makyaj yapsam jenıfer lopezden bıel guzle olurum :Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin bu arada hıc makyaj yoktur bende:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
rocker_nergiz
[quote=Serseri127]lan ben bıle bu kadından daha guzelım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinbu kadar makyaj yapsam jenıfer lopezden bıel guzle olurum :Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin bu arada hıc makyaj yoktur bende:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:[/quoteee bıde olsaydı sersıı yaaaa:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
yok nergısım ben makyaja karsıyım dogallıktan yanayım
:yikildim:
hhersey dogal olsun ısterım ben:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok nergısım ben makyaja karsıyım dogallıktan yanayım
:yikildim:
hhersey dogal olsun ısterım ben:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ee haklısında sersım yaa
ama şimdidede ole kızlar kalmadı bırak kızlar erkek bıle kalmadıı lann:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S
Ara
EndLess
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee haklısında sersım yaa
ama şimdidede ole kızlar kalmadı bırak kızlar erkek bıle kalmadıı lann:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S

host lan erkek kalmamısmıs bız necıyız nergıs kalbımı kırıyosun

lan makyajı bıraz jöle bıle kullnamıyodum ah ulan ah parasızlıgın gözu kor olsun param olsa makyajda yaparım jölede kullanırım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:host lan erkek kalmamısmıs bız necıyız nergıs kalbımı kırıyosun

lan makyajı bıraz jöle bıle kullnamıyodum ah ulan ah parasızlıgın gözu kor olsun param olsa makyajda yaparım jölede kullanırım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
allah cezanı vermesın alınma sen bana yaww
yuhh lan o zaman erkeklıkten eser kalmaz kı sen bole dogal salla joleyı felam:yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah cezanı vermesın alınma sen bana yaww
yuhh lan o zaman erkeklıkten eser kalmaz kı sen bole dogal salla joleyı felam:yikildim::yikildim:

delıkanlı adam jolede kullanır ve bundan asla cekınmez :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:delıkanlı adam jolede kullanır ve bundan asla cekınmez :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
tamam delıkanlı sersıım kullan jolenıde ıwırıda zıwırıda ama o kadar daha fazla acılmaa:yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 10:59 PM