:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ya YaLnız Sen ve ben.. Ya O, Ya bén..
deryalım
gunaydingw8re9tt94kiwc5.jpg
YA YALNIZ SEN VE ßEN.. YA O, YA ßEN...
ßir kaLße iki kaLp Sığmaz, SığdırıLmaya ÇaLı$ıLdığı anda da O kaLp de a$k durmaz.

Hıh, a$k öyLedir ki; SevGi SözCükLeriyLe yOğruLmak iSter, kendi iÇerSinde tek OLmak iSter ve her Söze OnunLa ßa$Lanıp, OnunLa SOnLanıLmaSını iSter...Yani anLayaCağın a$k, her yOLun SOnunu Ona Çıkarmamızı iSter.

ßenim dü$ünCem ßu a$k hakkında, ßazıLarı ßeLki terSini dü$ünür hatta...Tıpkı Sen Gißi SevGiLi, tıpkı Sen Gißi... Sen ßir kaLße iki kaLp Sığdırmaya ÇaLı$tın, O Sırada da farkında OLmadan a$kı öLdürdün...

ßazen GeCeLeri kapım ÇaLınır, aÇarım ama kimSeLer yOktur. YaLnız kapıyı aÇmam iLe SıCak ßir eSinti yüzümde kOL Gezinmektedir, ßeni SOnSuz ßir huzura erdirmektedir.

AnLarım taßii O anda, a$kın yOkLamaya GeLdiği an OLduğunu...AnLarım da teßeSSümLer iLe anLamamazLıktan GeLirim O dakika... GeLmeSi ßeni ayrı zevkLendirir, Çünkü anLataCak O kadar ÇOk $eyim vardır ki Onun hakkında Ona...

Semada ki yıLdızLar yakınLa$ır Sevdiğim inSanı anLatırken adeta, daha yakından duyaßiLmek iÇin yana$ırLar ßiLe penCeremin kenarına... O vakit anLarım yıLdızLarın hiÇ de Göründüğü kadar küÇük OLmadığını...

AnLarım, SevGimin ve a$kımın yüCeLiğini, naSıL ßir heveSLe anLattığımı...

A$k, yOrGun ak$amLarıma dü$en ıLık ßir yaz yağmuru Gißi dü$er OmuzLarıma hafif hafif... Her ßir damLa dinLendirir GeCeLerimi de, kaÇırır uykuLarımı ve ßa$Latır Sevdiğim inSanı dü$ündürmeye..

ßen, Seni kaLßimin tek Sahißi yaparken a$ka ßandırıLmı$ yüreğimde... Sen kaLßinin nereSine kOyuyOrdun ßeni aCaßa? ßu SOruLar O kadar ÇOk kurCaLadı ki ßeynimi, ha kazan ha kafam artık..Fark yOk yani...

ßazen irin GeLir GözLerimden ağrı yüzüme, iLk Gözümden kaynakLanır Sanırım...Ama Sen OLduğunu farkedinCe, Oturur ßir de SenSin diye ağLarım... Kim ßiLir, ne yaptın ßana... NedenLiydi ihanetin ßOyutu ve nerendeydi diğer kaLßin yeri ki irin irin akıyOrdun ÇaßakLanmaya yüz tutarCaSına...

Ama tüm ßunLara rağmen ßir Gün OLSun kahırLanıp, SeS Çıkarmadım Sana.. Seßeßi iSe ßa$Lı ßa$ına ßeLLiydi ama ßen yine tekrar SöyLeyeyim Sana... Seni SeviyOrdum ve .... VeSi de ßana kaLSın i$te...

Evet, ßiLdin kOrktum... KOrkum a$kı kayßetmekti ama O a$kın yanın da Seni de kayßetmekti... Farkındamıydın ßiLmem ama Sen GüLünCe GüLüyOrdu GözLerim, Sen ağLayınC ağLıyOrdu Sana ßakmaya dOyamayan ßu GözLerim...

İLk ßa$ta ihanetini kaLdıramam diye dü$ünüyOrdum ve hatta ßir ara aÇıkÇaSı Senden tiSkiniyOrdum. Sen farkında değiLin ßiLiyOrdun ama ßen hep Saf rOLLerine yatıyOrdum...

$u da var ki, artık ßen ÇOk yOruLdum. ßittiySe Sende ki ßu a$k ve Çekip GittiySe ikimiz OLmayan ßa$ka ßaharLara ne OLur Çekinme SöyLe... ßen ßeni aLdattığın iLk Günden ßeri hazırım ßuna...

TırnakLarım, ihanetin GöLGeSini dü$ürdüğün tOprağı kazmaya ßa$Ladı ßiLe... Sana OLan a$kım, kefen OLarak SeSSiz ÇığLıkLarımda ki SanCıLarımı Giydi hatta haßerin OLmadan... Mezar ta$ıma iSe a$kımın iSteği üzerine "a$k" değiL de " a$k-ı ihanet" yazdırdım.

Her$ey hazır ve ßir tek uğuLtuLar ÇaLkaLanmakta. Yüreğim ürpertiLi fakat CeSurLuğum da ßir Okadar var. $imdi ağır tOpu Sana ßırakıyOrum, ßen zaten her$eyi fazLaSıyLa kaßuLLeniyOrum...

SöyLe ßana ey a$kıyLa muhatap edip, ihanetiyLe yüreğimi ßiLeyen SevGiLi...
$imdi iki SeÇenek veriyOrum Sana, ikiSinden hanGiSi...

Ya
YaLnız Sen ve ßen...

Ya O
Ya ßen...
Ara
:: CiMCiMe ::
ßir kaLße iki kaLp Sığmaz, SığdırıLmaya ÇaLı$ıLdığı anda da O kaLp de a$k durmaz.

Doğr söze ne haccet..Teşekkürler..
Ara
deryalım
okuyan gözlerin dert görmesin janım....
Ara
immOrtaL
aşkım süper bi yazıydı...

◄███▓▒░░ DeRyAm ░░▒▓███►ஐ

seniseviyorumhghgs9ztdw0.gif
Ara
deryalım
beyenmene sevindim janeem menim....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yağmurda Yalnız Başına Aşk ! PaPaTYa_PReNSeS 16 1,272 04-10-2022, Saat: 02:13 AM
Son Yorum: wildfang
  Senin İÇin YaLnız bıRakTım Kendimi.... €BeRimSin 5 293 04-09-2022, Saat: 07:21 PM
  Bilirsin Ölüme Yalnız Gidilir Stinq 5 501 04-09-2022, Saat: 01:24 AM
  ^-^-^ Yalniz ^-^-^ derdo 3 274 04-08-2022, Saat: 12:49 PM
  :::yalniz Ve Tek::: ÇiLeK 10 749 04-08-2022, Saat: 07:29 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 05:41 AM