:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizi rüyamda gördüm
DReaMGirL
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende senı ruyamda görmustum TongueTongueTongue: ama daha önce uye olursun dıye dusunuyodum kısmet buguneymıs TongueTongue:Tongue

neyse hosgeldın aramıza ruya Smile

Hoşbuldum yhaaBig GrinKabus gibi gelmedim dimi rüyana:yikildim:
Ara
DReaMGirL
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hoş geldin Ruya Tatlı Paylaşımlar...

O ne güzel bi karşılama öölee tatlı tatlı tşkkür ederim inşallah hep beraberSmile
Ara
mhanyaxx
DReaMGirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O ne güzel bi karşılama öölee tatlı tatlı tşkkür ederim inşallah hep beraberSmile
ben teşekkür ederim tabiki herberaber yapacaz tek başına olurmu Confusedmiley17:
Ara
DReaMGirL
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıyı bakalım tekrar hoşgeldın canımSmile

Tşşkr edrm cnm yhaa bni mahçuğ ediyosunus:k:Smile
Ara
DReaMGirL
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben teşekkür ederim tabiki herberaber yapacaz tek başına olurmu Confusedmiley17:

Eeet haklısın tabeee ooomasssBig Grin
Ara
EndLess
DReaMGirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hoşbuldum yhaaBig GrinKabus gibi gelmedim dimi rüyana:yikildim:

hayır Big GrinBig GrinBig Grin ama bırden geklınve korktugumu ıtıraf etmelıyım Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
mhanyaxx
RÜya falan dedin bir anda Big Grin
Ara
DReaMGirL
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayır Big GrinBig GrinBig Grin ama bırden geklınve korktugumu ıtıraf etmelıyım Big GrinBig GrinBig Grin

Yan tarafta bi sürahi su var bi bardak ikram edeyim bişey olmasın:yikildim::yikildim:
Ara
adyge55
DReaMGirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Slm ben geldimBig Grinsitedeki konuları takip ederken uyuyakalmışımBig GrinRüyamda gördüm üye olayım dedim:yikildim:Bu arada ben RüyaBig GrinBig Grin

demek bizi rüyanda gördün öylemi peki ben nasıl görünüyordum Smile

bu arada hoş geldin rüya
Ara
DReaMGirL
İşte bende tam bu soruya cvp arıyodumBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  çaldırın arayayım sizi arayın beni 4 443 06-19-2007, Saat: 11:10 AM
Son Yorum: AsLı
  Cebzgviiii...(lazca sizi seviyorum demek) Tr-laz 43 4,033 06-02-2007, Saat: 07:46 PM
Son Yorum: Tr-laz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:06 AM