:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
senden başka
ÇiLeK
Ben’li çilelerin, ben’li pişmanlıkların bitti artık. Dilediğince özgürsün artık. Mavi gökyüzünün altında istediğin düş ülkelerine kanatlanabilir yüreğin…Dilediğin mevsimlerde delice ıslanabilir gözlerin…Bana çıkan tüm yolları adres defterlerinden sil artık.. Adımın üzerini kalın harflerle işaretleyip kaldır beni hatıralarının en tozlu raflarına…
Bana dair tek bir satır kalmasın , tek bir cümle olmasın dudaklarında..
Madem sana acı çektiriyorum, madem ben sende pişmanlığı anımsatıyorum bırak bitsin bu çile..Ben sana acı çektirmek gelmemiştim..
Ağır yaralı yüreğine umut diye girmiştim oysa.. Şimdi sende “ kanayan pişmanlık “ olmuşken unut beni…Hiç yaşanmamış say yaşananları.. Ben’li hatıraların üzerine karanlığı ört ve kapat tüm perdelerini…..Bana kattıklarını, bana bıraktıklarını topla yüreğimden…
Sözlerini, yeminlerini sök dudaklarımdan…
Ama bir şeye dokunma ne olur…Seni “ sen “ diye seven yüreğime dokunma…Dokunma, acıtır yalnızlığım yüreğini..Dokunma, kanatır diz boyu karanlığım o ince dudaklarını….Hayatımda yenilmeye alışmışken senin yenilgine de alışırım ben…Ben nice yürekte canlı canlı gömüldüm senin zaferlerine de alışırım sevgili….

Bırak dokunma kanayan yaralarıma..

Cennet kokulu tenini sıçramasın kirli yüzümden akan yalnızlıklarım…Daha fazla acıtmasın pişmanlıklarda avutulmuş hatıralarım….Topla cümlelerini dudaklarımdan…

Her şey bitti artık…Ve her şey bitmişken, sana git demeyeceğim….

Gitsen de tek bir kelime bile etmeyeceğim..

Susmalıyım. Susuyorum…En derininden, en acısından suskunluğumda saklı cevaplarım sevgili… Belki de tüm cevaplarım soruların da saklı….

….Bana kalan acıları, bana bırakılan yenilgileri– sevgin için bedenimi yüreğimi semer bileceğim – sırtıma yüklenip gidiyorum…Kapıyı aralamana gerek yok sevgili..
Sana geldiğim yollardan gitmeyi de bilirim ben….Gerek yok “ en iyisine sen layıksın “ sözleriyle avutulmuş devrik cümlelere…Ben iyi bilirim tozlu yolları….Gidiyorum, tüm zaferlerin başkumandanı olarak ayrılığın ganimeti olarak tüm hatıraları yakabilirsin..

Ben’li tüm yaşananları da unutabilirsin…Artık söze gerek yok…Gitmeliydim ama bu kadar erken değildi..Gidiyorum bir bedende “ yüreksiz “ yaşamayı öğrenmeye gidiyorum..Gidiyorum öznesi çalınmış cümlelerde
sana “ susmaya “ gidiyorum….

Biliyorum sen bensiz de yaşabilecek kadar güçlüsün..Hayata kaldığın yerden devam edeceksin

…Noktasız, virgülsüz…Oysa ben..Oysa ben yaşadıkça hep bir eksik vereceğim sabah ictimalarında..Hep bir sen eksik olacak nefes almalarım..Artık öznesiz paragrafların içinde yarım cümlelik olarak adam sayılacağım…Artık ben “ sensiz “ varolacağım….

Topla cümlelerini dudaklarımdan..Bana vaat edilmemiş yarınlarımı da yanına al…Bir de benimle yaşadığın mutlulukları. Bir de sana yazdıklarımı.Kötü bir gününde gözyaşlarını kurulamak için kuru bir peçete niyetine kullanırsın senli satırlarımı…

Unutmadan bir teşekkür borçluyum sana; kısa bir süreliğine de olsa yarımlığımı, yalnızlığımı unutturduğun için…Ve de yaşattığın tüm mutlulukların için….Teşekkürler sevgilim….Giderken sakın ardına bakma…Gözlerin pişmanlıklarında, günahlarında kalmasın…

Sana paylaştırılmış her acına ben yüreği kefil gösterdim..Sen yüzünü aydınlığa çevir sadece..İnan bana bensiz hayatta seni hep mutluluklar bekliyor olacak...Çünkü sensiz bir yerde yaşarken bile her nefesimde bin dua saklı olacak sana…

Artık mutluluğa kanatlanma zamanın geldi sevgili… Bensiz olsan da;
Her güneş, gözlerine doğmaya,
Her rüzgar, saçlarında dolaşmaya gelecek…
Hadi git….

Varlığımda acı çekmektense,
Yokluğumda mutlu ol….
Çünkü; mutluluklar en çok sana yakışıyor sevgili…

“Topla cümlelerini dudaklarımdan…
Her şey bitti artık… Maviler kadar özgürsün artık…
Dilediğince uçabilirsin….
Yolların hep Cennete çıksın sevgili….”

Bensiz hayatında mutluluklar dilerim…
Hoşcakal hüznüm/ hoşcakal yüreğimi adadığım ömrüm

ellerimin arasından kayıp gidiyor hayat....kendimi avutmak için bulduğum herşey bir süre sonra anlamsız geliyor....birşeyler biterken yanı başında neyle avuna bilir ki insan...

kendimce oyunlar buluyor,sıkılıyorum bir süre sonra,kitaplar hiçbirşey anlatmıyor yada kendimi dinlemek canımı sıkmaktan başka birşeye yaramıyor....

sense bir yerlerde kendine duvarlar örüyorsun....biliyorum ki ne kadar ararsam arayayım yanına gelebiliceğim bile kapı bulamayacağım...kendine duvarlar örüyor ve bizi dışarıya bırakıyorsun...

olsun diyorum, ördüğün duvarları maviye boyuyorum....çiçekler
ekiyorum dibine,büyümüyorlar...mavilerim soluyor,sen susuyorsun...ben ölüyorum...

kendime yalanlar uyduruyorum,kendim bile inanmıyorum....oyunlar buluyorum sıkılıyorum durmaksızın birşeyler bitiyor içimde...

sana sorduğum soruların hiçbir cevabı yok aslında duymayı beklediğim...sadece sesini özlediğimden...

ellerimin arasından kayıp gidiyorumkendim bile tutamıyorum kendimi....ama olsun ben sana elimi uzatıyorum kurtar diye değil,sadece dokunmayı özlediğimden sana....

senden başka bir nedenim yok....
senden başka bir isteğim yok...
senden başka hiçbirşeyim yok...

SENİ SEVİYORUM...

duy diye değil....

sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum....
Ara
TutkuM
hilalim emeğine sağlık canım uzundu ama okudum canım...
Ara
Firari Fırtına
Çilekde var bugün bişeyler ...

Yüreğine sağlık .....

Sevg ...
Ara
TutkuM
hilalim hep böyledir yüreği derin sevgisi geniştir güzel kardeşimin tekrar güzel yüreğine sağlık...
Ara
Firari Fırtına
Hımmmmm ... Öyle diyorsanız öyledir ....
Ara
ÇiLeK
gokhaninmezaripd6.jpg

MEZARIMDAKİ SEN

Seni düşünüyordum yine,
İsyan ediyordum sensiz tek güne.
Ayaklarım alıp getirmişti beni mezarına.
Uzandım ben de senin yanına.
Sarıldım toprağına özlemle.
Kokladım, suladım gözyaşlarımla.

Kapkaranlık bir geceydi o gece,
Ne Ay ışığı vardı, ne de yıldızlar…
Ayaklarım alıp getirmişti beni mezarına.
Uzandım yanına, sarıldım toprağına.
Seni düşündüm,
Düşündüm sevdanı, umudunu, kavganı…
Haykırdım gecenin karanlığına özlemini…
Ara
ÇiLeK
YORGUNUM…
Bu yüzden daha fazla kaldıramayacağım seni…
Çünkü sen yüreğimin en zayıf halkasına takıldın. Ne düşmek biliyorsun , nede sıkıca sarılmak. İşte bu yüzden yoruldum,
işte bu yüzden yordun beni.
Deseler ki tekrar verelim sana onu diye , cevabım ; artık ne seni geri dönebilirsin bana nede ben kapıyı açabilirim sana. Ama bildiğim bir şey var o da ben artık bittim, yoruldum SENİ SEVMEKTEN…
Yüreğimin o en zayıf halkası yavaş yavaş kırılıyor , üzülüyorum. Üzüntüm yüreğimin burkulmasından değil. Seni artık taşıyamamak , kaldıramamaktan. Belki benim seni sevmem umurunda bile değil. Belki benim tarafımdan sevilmek senin için dünyada önemseyeceğin son şeydir.
Bu yüzden BİTANESİN biliyor musun?
Sana verdiğim sevgimle beni utandırdığın için BİRTANE sin…
Sen benden gitmedin ki!!!
Her yerde bir izin var.defterimde yazın, kalemimde yazın , duvarımda gölgen. Seni nasıl unutabilirim ki?
Sen benden hiç gitmedin ki, ben seni hiç gönderemedim ki…
Ama yeni anladım. Sen benden çoktan gitmiştin. Benim haberim olmadan. Sen benim vazgeçilmezim olmuştun. Beklide seni benim için çektirmez kılan çektirdiğin acıdandır. Bilirsin en sevgili en çok acı çektiğimiz sevgilidir. Peki bunu bile bile acı çeke çeke sana neden katlanıyorum ki? Bunu bende bilmiyorum.
Ben seni hiç gönderemedim ki…
Odam da kokun , halıda ayak izin, havlumda yüzün var…
Ben seni hiç bitiremedim ki. Ama galiba bitmen gerekiyor. Artık benden gitmen gerekiyor. Seni göndermem gerekiyor. Artık tutunacak zayıf bir halkan bile kalmadı yüreğimde . kırdın , bitirdin , yordun , yoruldum. YORULDUM SENİ GÖNDEREMEMEKTE
YORULDUM SENİ SEVMEKTEN…
Ara
ÐŽeşaren
Sevda Bir Hasretse
Sen yaşanılmamışsın gizemli bebek
Hayatımda kimseye söylemediğimi
Sana haykırıyorum
Seninle gurur duyuyorum

Bir nefes yaşamaksa kollarında
Seninle olmaksa özlemek
Seni hissetmekse hasret
Gözlerinin içinde yaşamaksa sevmek
Ben gözlerinin içinde hapis olmak istiyorum

Sevda bir hasretse HASRETİM
Hissetmek özlemekse ÖZLÜYORUM
Sevmek gözde yaşamaksa YAŞIYORUM
SENİNLE GURUR DUYUYORUM
SENİ ÇOK SEVİYORUM

Biriciğim, güzelim yüreğine zeval gelmesin ..
Yine çok hos bir paylaşım oldu ..

Sevgiyle kal Hilalım ..
Ara
ÇiLeK
Sagol canım biricigim benim....Smileo güzel yüregine dert keder ugramasın nur yüzlüm benim...

Sonsuz Sevgilerimle...
Ara
ÇiLeK
x1pPHu2K6HCG6pS696mrNHMyD3a8yxftq2feTk20...c2A2c41v6A

Gittin...
Benim sevdiğim kadın bu değildi dedin...
Anlayamadım!?

Değişen ben miydim gerçekten?! Oysa hala aynıydı gözlerindeki ışığı gördüğümdeki heyecanım! Bana her dokunuşunda yükselen kalp atışlarım hala aynıydı... Neydi değiştiğini düşündüğün şey...
Neydi???

...Adam olmaz dedin senden,...
...Adam nedir dedim içimden....
...Fark etmezdi deli sevdim,...
...Güvenseydin ya da salıverseydin!...

Bahaneler aradın kendine... Kendinden uzaklaştırmak için çok şeyi yok ettin sevgimde... Hiç bişey anlamamamı istedin ama gözüme sokmak için her köşe başında izlerini bıraktın! Sanırım çekilen ben olayım diye... Ben kendimi çekecektim, son hamleyi sen yapacaktın... İşte o an... Sanırım amacına ulaştın!

...Git gideceksen bekleme,...
...Farklı değilsin sende,...
...Gideceksen bekleme......
...Git gideceksen bekleme,...
...Başka birşey söyleme,...
...Gİdeceksen bekleme......

Oysa görmüyordum hayatımdan gelip geçen şeyleri... Açtığın yaraların acılarını görmüyor, kanını durdurmuyordum. Sevdikçe seviyordum seni...

Artık gülüşünün o muhteşem büyüsünü ne zamandır görmediğimi, seni o cafenin cam kenarında oturup arkadaşlarına saçtığın gülücüklerde gördüm! Durdum, bir köşeden seni izledim... Nerde bitmişti bu ilişki?.. [u]Ben hiç fark etmedim!

Şimdi diyorsun ki; benim sevdiğim kadın bu değildi... Haklısın, senin sevdiğin kadın kör değildi... Masal gibiydi onun sevgisi... Her masal mutlu biter ya, bu masal beceremedi...
Biz sevdik...[
Ben kör oldum...
Sen gittin...
Ben anlamadım...
Sen güldün...
Ben uyandım...
Bu masal bitti!

Gülüşlerim vardı benim...
Ben kimim, ben nerdeyim?
Tam karşıya geçerken
Bıraktığın o el benim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üzdüğün Can Senden Bi Can Olmaya Çalışırken... eRCi 13 675 04-15-2022, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Kaç Kez Gittim Kaç Kez Döndüm Senden levell 4 476 04-14-2022, Saat: 02:47 PM
  **Bu Bahar Başka Olacak** MasaL_perisi 29 1,902 04-14-2022, Saat: 02:27 AM
  Bu Gece Siyah Daha Bir Başka.... DarkLady 4 342 04-13-2022, Saat: 01:19 AM
  senden önce;;; Asi_Prens_23 3 416 04-10-2022, Saat: 05:53 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:53 AM