:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sadece susmak ıstıyorum
EndLess
Aslı nda ne ısyan nede haykırıs AsLı nda hıc sevmedım anlatmayı caresız kaldıgım durumları ama bu sefer galıba caresızlıgımın doruk noktasındayım bı tarafım en umarsız halınde hıc bıseyı umursamazken bır tarafım ölüm sessızlıgınde kendıne gömulmus ıdamını bekleyen mahkum mısalı yakar canımı......

bı tarafım yanarken alev alev cehennem mısalı bı tarafım buz kestı en kanayan yerınden . en yakını bıle ınanmazken ınsana anlatası da anlayasıda gelmez yaa ıste en caresız kaldıgım yerdeyım..

ıste böle sadece cıkıp dısarı sadece susmak ve delı gıbı kosmak ıstıyorum ........

bu haldeyım cok kötu bı durum
Ara
Qetesh
Susma sen yinede...

Bağır çağır dök içindekileri... Kolay değil severek ayrılmak veya sevdiğinden ayrılmak veya herhangi birşeye üzülmek işte. Boğar insanı, yutkunamazsın bile. Ama sevdiklerinle paylaşıp açarsan onlara yüreğini işte o zaman içindeki sıkıntı gider, dertler biter...

Bir derdin veya sıkıntın olursa herzaman dinlemeye hazırım kardeşim...

Sevgiyle kal . . .
Ara
EndLess
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Susma sen yinede...

Bağır çağır dök içindekileri... Kolay değil severek ayrılmak veya sevdiğinden ayrılmak veya herhangi birşeye üzülmek işte. Boğar insanı, yutkunamazsın bile. Ama sevdiklerinle paylaşıp açarsan onlara yüreğini işte o zaman içindeki sıkıntı gider, dertler biter...

Bir derdin veya sıkıntın olursa herzaman dinlemeye hazırım kardeşim...

Sevgiyle kal . . .

konustuklarım kanıyor bır bır tuz basılmıs yara mısalı ...... sevgımden öte dert yarattım....... konustukca can yaktım canım yaktım ....... sımdıyse susma vaktı belkı yaram sarar yaraları sarar......Sad:Sad:
Ara
Melek06
yüzün gülsede içinde ne acılar biriktiriosun...biliyorum az cok Sadetrafa neseli gbi gözüksende için yanıyo aynı ben gibi:'( üzülme kardesim herseyin hayırlısı bilki herzaman yanındayım iyi ve kötü günde.SmileSmileseni seviorum kardesim ve kardesimin üzülmesine yanmasına dayanamam bunu bilSadhersey gönlünce olsun hep mutlu kal Confusedmiley17:
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüzün gülsede içinde ne acılar biriktiriosun...biliyorum az cok Sadetrafa neseli gbi gözüksende için yanıyo aynı ben gibi:'( üzülme kardesim herseyin hayırlısı bilki herzaman yanındayım iyi ve kötü günde.SmileSmileseni seviorum kardesim ve kardesimin üzülmesine yanmasına dayanamam bunu bilSadhersey gönlünce olsun hep mutlu kal Confusedmiley17:

acaba susarak gecermı accılarım sussam gecermı kangren olmus bu yaralar elım degse duzelırmı

sanmam kımse bu kadar guclu degıldır bılerek ölume ıtmez kendını bılerek susturmaz ıcınden gecenlerı
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:acaba susarak gecermı accılarım sussam gecermı kangren olmus bu yaralar elım degse duzelırmı

sanmam kımse bu kadar guclu degıldır bılerek ölume ıtmez kendını bılerek susturmaz ıcınden gecenlerı
bu kadar karamsar olmaSad.

Şimdi gözlerini kapat ve düşle…

Yarınlar gerçekten güzel olacak ve olmalı…
Çünkü geçmiş yaşandı ve dün de kaldı.
Şimdi doğan güneşe MERHABA demeliyiz.
Merhaba doğan güneş
Merhaba yeni dünya
Ve Merhaba yeni başlangıçlar…
Evet!
Dünlerde bitirdiğimiz içimizi, yarına umutlarla ve birlikte durmadan koşar adım gitmeye hazır mısınız?
HAZIRIM!

Şimdi;
Yeni bir başlangıç yapıyoruz
Yüreğimizi aforoz ettirerek
Ve ben inandım
Sen de n’olur birazcık inan.
İNAN LÜTFEN!
Çünkü
Hayat ve yarınlar her şeye rağmen yaşamaya değer…!SmileSmileSmileSmile
Ara
ask_sehidi
kartal boşver yha bu devirde aşklar sewgiler yalan olmus kendınden ve ailenden başkaları için üzülmeye deymez
sen üzüyosun kendini acaba o seni düşünüyomu boşver en iyisi ben gibi takmamaya çalış ..
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Şimdi;
Yeni bir başlangıç yapıyoruz
Yüreğimizi aforoz ettirerek
Ve ben inandım
Sen de n’olur birazcık inan.
İNAN LÜTFEN!
Çünkü
Hayat ve yarınlar her şeye rağmen yaşamaya değer…!SmileSmileSmileSmile

keske herkes sneın kadar yanımda olsa gercı bız senınle cok sey paylasıyoruz ve paylastıkta Confusedmiley17: gercı ablanın numarasını bı vemedın ama neyse Big GrinBig GrinBig Grin saka bı yana senın gıbı bı ınsan oldugu ıcın yanımda kendımı sanslı hıssedıyorum
Ara
EndLess
(คşк şєђเ๔เ) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kartal boşver yha bu devirde aşklar sewgiler yalan olmus kendınden ve ailenden başkaları için üzülmeye deymez
sen üzüyosun kendini acaba o seni düşünüyomu boşver en iyisi ben gibi takmamaya çalış ..

belkı haklısın ama kımsenınd egıp degmedıgını anlayamayız bu arada kımseden nefret etme hakkındada kötu konusma tanjum bı gun gelır ıhtıyac duyarsın Confusedmiley17:Confusedmiley17: gönul bu sözun gecmez ama susmak en dogrusu sanırsam Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
Qetesh
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: keske herkes sneın kadar yanımda olsa gercı bız senınle cok sey paylasıyoruz ve paylastıkta Confusedmiley17: gercı ablanın numarasını bı vemedın ama neyse Big GrinBig GrinBig Grin saka bı yana senın gıbı bı ınsan oldugu ıcın yanımda kendımı sanslı hıssedıyorum

Adiye bak sanisede sattı biziBig GrinBig Grin . . . Biz yanında değilmiyiz leyn seninBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çocuk olmak istiyorum!!! ay_naz 4 550 06-18-2010, Saat: 05:07 PM
Son Yorum: klavyem
  Haykırmak istiyorum .. €BeRimSin 53 2,379 06-01-2009, Saat: 10:25 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Bağırmak,Haykırmak istiyorum.... Yorgun Yürek 21 1,730 12-04-2008, Saat: 10:20 AM
Son Yorum: chatlaq
  Seni boğmak istiyorum mesut .. €BeRimSin 37 1,571 07-31-2008, Saat: 01:27 AM
Son Yorum: nry8
  Ölmek Istiyorum! BiRiciGim 24 1,417 06-19-2008, Saat: 09:35 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 10:08 PM