:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
\ Gerçekten Sevmek//
TutkuM
O sana sevmeyi,
gerçek aşkı öğretti.

Sen onu hep sevecek
ve sevilmenin mutluluğunu tattıracaksın.
teşekkürler esra ...
sevmek en derininden en gerçeğinden...
Ara
Yorgun Yürek
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O sana sevmeyi,
gerçek aşkı öğretti.
Sen onu hep sevecek
ve sevilmenin mutluluğunu tattıracaksın.
teşekkürler esra ...
sevmek en derininden en gerçeğinden...
ben tşk ederim sibel okuyan gözlerine sağlık canım
Ara
eRCi
sevmek ama gerçekten sevebilmek
kardeşin kardeşi
gurbetin sılayı
yağmurun toprağı sevdiği gibi karşılıksız gerçekten sevebilmek

Offf be harika bir paylaşım....

Teşekkürler.... Yüreğine sağlık....
Yorgun Yürek
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yorgun Esra ,

Reçetenizi yazalım hemen ...

Oğlunu var , onu Allah sana bağışlasın inşallah güzel olan günlere beraber ulaşırsınız . Şimdi gelelim size . Oğlum için diyorsun . Oğlun kim için savaş verecek bu hayatla , elbette ilk akla gelen annesi yani siz için .. Şimdi burda 2 dakika düşünelim . Hep birileri birileri içinmi yaşar , kişinin kendi yaşam hakkı yokmudur , yada kişi yaşamak adına ne umud eder de bunu alamaz , kişi yaşamak adına kendini o yaşamın neresinde görür . ??

Her ananın gönlünde çoçukları vardır , her babanın gözündede . Lakin ana olsun baba olsun yaşamanın en doruğundada olsa yaşamak zorundalar . Kim için yine geldik çoçuklarımız için , peki onların anne ve babaları neden yaşamışlar , onlar için . Bakınız şu işe . Hiç bir kişiye rastlamak mümkün değil kendi için yaşayan ve o savaşı veren .

11 yıl dile kolay .....

Çektinmi çile , bilinmez . Zaten çile çekilşir sadece sessiz sessiz . Artık dur demenin bir zamanı yokmu gönlünüzde . Demek zorundasınız , ayağa kalkıp artık bende varım bu savaşda ve kazanacağım demek zorundasınız . Kendinize olan öz güveninizi tekrar kazanmak zorundasısnız . Bunları yapmayacaksanız , boşu boşuna ahhlar vahhlar çekmeyeceksiniz .

Sizin durumdan daha beter durumları gördüm , gerek yaşadım gerek yaşayanları izledim . Yılmamak ve kendin için varolmak zorunda olmak adına mantığı ile ayağa kalkıp bir daha dertli dertli oturmayanları gördüm . Savaş nedir ki , sadece kendinize güvenin ve artık yeter demelisiniz .

Bunu nasıl yapacaksınız , bu sizin yüreğinizde zaten ...Destek mi lazım ...Bizler sanal değiliz ....

Sevg ...
evet firari tşkler haklısın kendime özgüvenim yok nasıl olacak nasııl yapacam nasıl savaşacam eski eşimle nasıl nasıl bilmiyorumm... desteğe çok ihtiyacım varr sizler sanal deilsiniz hiç bir zmn öyle görmedim ben bende sanal deilim sizler gibi yani yüreğim aklım kalbim ne diyor biliyormusun ?? ama ben mantığımla şimdi haraket ediyorum....
Ara
Yorgun Yürek
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevmek ama gerçekten sevebilmek
kardeşin kardeşi
gurbetin sılayı
yağmurun toprağı sevdiği gibi karşılıksız gerçekten sevebilmek

Offf be harika bir paylaşım....

Teşekkürler.... Yüreğine sağlık....
ben tşk ederim eRCi seninde yüreğine sağlık
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
cok guzeldi gercekten cok guzeldi yuregine saglik ayrica hic birseyi kafana takipta uzulme hayat gelip gecici oyle zor durumlarda oyle zamanlarda oluytosun ki insan al canimida kurtulayim dio zaman gecio devran donuyo bi bakiyosun hersey geride kalmis o uzuldugun agladuigin zamanlara bile guluyosun ki biz insanlar dun yasadigimizin pismanligini bile bugun kendimizde hissetmiyormuyuz oyle ise pîsmanlik fayda deil gelip geciceksin oluruna bakicaksin hayat gecici allah yardimcin olsun ama beni senden iyi anlayan olmaz emin ol Wink
Ara
Firari Fırtına
Bu konuya nokta koyalım .....
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
.......................................................
Ara
Firari Fırtına
Teşekkür ederim ....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir ütopyadır SENİ SEVMEK......(01:15) CeYDa HaNDe KeSiM 13 759 04-13-2022, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni Sevmek İstemiyorum Artık ... Mızmız_Prenses 3 415 04-12-2022, Saat: 04:02 PM
  Beklentisiz Sevmek... ! MorciveT 15 631 04-11-2022, Saat: 04:07 AM
  Beni Sevmek... MasaL_perisi 16 745 04-08-2022, Saat: 08:00 AM
  Seni Sevmek mscxcs 3 357 04-07-2022, Saat: 10:19 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 06:58 PM