:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vE BEN SENİ DÜNDE BUGÜNDE,YARINDA.....
ÇiLeK
Ben sana dünde bugünde yarında yine aşık olacağım..
Evet ben yine sana aşık olacağım..

Temmuz sıcağında olduğu gibi Şubatın ıssız ve yorgun geçen akşamlarında da ben sana yine aşık olacağım.

Kulağımda Sezenin mukemmel nağmelerini dinlerken, şuan yanımdasın gibi bilerek, seni hissederek, bir nefes kadar yakınımda hissettiğim için ben sana yine aşık olacağım..

Gençliğimin verdiği arzuyla öptüm ben seni. Olgunluğumun suretiydin. Tebessümlerinin sıcaklığı olmasa durabilirmiydim ayakta?
Gücüm tükeniyor yanında.. Herşeye dimdik durabilen ben elinden şekeri alınmış bir çocuk gibiyim yanında.

Ailesizliğimi, yalnız büyüdüğüm o berbat yılların intikamını hayattan alırken benimle olduğun için destek oldugun için ben yine sana aşık olacağım.

Beraber aşılan zorlu yokuşlarda elimi hiç bırakmadığın için, her düştüğümde büyük bir olgunlukla kaldırdığın zamanki gibi ben yine gözlerine aşık olacağım.

Göremediğim zamanlar, çalmayan telefonların acısını gecelerden çıkararak soğuk akşam vakitlerinde içtiğim bir sigarayla seni düşünürken, aldığım sıcaklıgın güzelliğiyle ben yine sana aşık olacağım.

Sessiz kalışıma aldanma sakın. Susuyorsam bilesinki yüreğimin sana dair özlemlerini dindirebilmek içimde haykıran sevdamı dinlememdendir.

Biliyorum hep benim olacaksın. Sensizliğimi kimseye anlatamam ben. Gücüm yetmez bilirsin. Yutkunur kalırım öylece. yanındayken bile seni özlüyorsam eğer bu benim eserim değildir. Eserin olduğu için ben yine sana aşık olacağım...

Yanımda olmayışın acı vermiyor bana. Tam aksine. Keyif alıyorum.Aldıkca içimde büyüyor özlemin. Ne dünyaya verilecek bir hesabım var nede yüreğime. Verebileceğim en büyük hesap yanında olamayışımdır..

ve ben sana yine vurgunum yine vurgunum..
ve ben sana, dünde bugünde yarında yine aşık olacağım...

Alıntı...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 480 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,028 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 884 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 390 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 328 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-21-2024, 04:38 PM