:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"eskişehir Olalim"
ÇiLeK
[yt]xtINwtdOsKo [/yt]

Özlemin alev alev yandıgı saatler bunlar gün çekiliyor ay parlıyor hayata dair olan ne varsa beni yeni umutlara sürüklüyor aşkın en koyusuna,en tutkulusuna götürüyor...

Bin yıldır bekliyor gibiyim seni,binyıldır karanlık bi oda tek başıma oturuyorum sanki kim girip çıkmışsa hayatıma kim dalan etmişse yüregimi hepsini silmek için gel bir tek sen kal içimde seni biliiym bundan sonra sevdan yetsin bana senin aşkınla yaşamak istiyorum artık öyleyse gel bekletme beni seninle olmak seni bulmak snei görmek,seni anlamak, seni yaşamak tarifsiz sevinçler yaartacak içimd ebiliyorum bu yüzden sesleniyorum sana daglarımdaki kurumuş yaprakları tektek temizlemek istiyorum gelişinle yeniden yeşermek yeni yapraklar açmak istiyorum ister haber ver ister haber verme ama gel bekliyorum..

Eskişehiri sokak sokak geçipte gel her sokakta kendi izini göreceksin nereye gittiysem senide götürdüm yoktun ama yanımdaydın hep yüregimd ehep aklımdaydın seni eskişehirsiz eskişehiri sensiz düşünemedim Gel bu kentin tarihine en ölümsüz sevdayı yazalım nice aşka mezar olmuş eskişehir bu kez kabullensin yenilgiyi HADİ GEL BİZ ESKİŞEHİR OLALIM!!!

Korkma başklarında gördügün acı ihanetler,ikiyzlülükle ryok bende ilk kez bırak kendini kaygısızca yarını düşünmeden ya sonra demeden Gel...Kurtul seni saran tutsaklıklardan sana yazdııgm seni yazdııgm şiirleri okumak için gel bak günler anlamsızca geçip gidiyor oysa ömür dedigin şey üç günlük birlikte ve severek tüketmek varken günleri koyu karanlıkta kalmak niye gel hadi sensiz geçen günlere bigün daha eklemek istemiyorum özlem yanıyor içimde geleceksen şimdi gel gel ki adın eksilmesin dilimden..
..................................................................................................
..............................................
.......................
......
..

Sensizlik olmuyo bu tarihi kentte içim yanıyo özlemle senin her gelmeyişinde her yer birazda karanlık oluyo eskişehir sensiz sen eskişehirsiz olamazsın..

Her sokakte tarih kokan o sokaklarda sen varsın içimde dışımda sevgim var sevgim içime sıgmıyo her geçen gün eskişehirin sokakları sana bulanıyo....

Hadi gel şu üç günlük ömrümüzü birlikte geçirelim hadi gel ESKİŞEHİR OLALIM...

Ben bu şehri sensiz düşleyemiyorum her özlemimde sen kokuyosun bu tarihi kent nice aşklara nice kederlere mahkum mezar oldu hadi gel bu kez eskişehir mezar olmasın sevdalara....
Buram buram tarih kokan bu kenttimizde yaşayalım sevdamızı mutlulukla hadi gel kelimeler bitmesin gel ki içimdeki özlem alevi daha fazla yanmasın

Hadi gel ESKİŞEHİR OLALIM..

.....ÇİLEK......
Ara
Firari Fırtına
Yazı ve görüntüler uymuş birbirine .... Çok Güzel ...

Sevg ...
Ara
ÇiLeK
SAGOL FİRARİ FIRTINA GÜZEL YÜREKLERDEN MUTLULUK EKSİLMESİNSmile
Ara
Firari Fırtına
Videodaki ses mükemmel ... İnsanı etkiliyor bu ses tonu ....

Cümlemizin yüreğinde mutluluk eksilmesin , teşekkürler ...

Sevg ...
Ara
ÇiLeK
Hadi seni bekliyorum
Buranın O soguk havasıyla.....
Üşüyorum tek başıma
Tarihi bu kentt üşütüyor benii
İşte yeniden soguk başladı ama yine sen yoksun..
Eskişehirde

Sensizligi ne ben nede eskişehir kabullendi
Hadi gel üşütme beni bu soguk zamanda
Gelki yüregim ısınsın
Gelki şu eskişehir bikez daha anlasın sevgimizin büyüklügü

Hadi gel seni bekliyorum eskişehirde..

ÇiLeK
Ara
ÇiLeK
Ben birlikte gezdigimiz adaları,kızılaydan geçemiyorum artık bu kentte herşey seni hatırlatıyo...Vilayet meydanına çıkıp gel beni al burdan demek istiyorum....

Tarih kokan bu şehirde sensizim
Ben eskişehiri sensiz yaşıyorum artık
Hadi gel bu şehri birlikte yaşayalım
Gel ki eskişehirin o sokaklarında,tarihi evlerini birlikte gezelimm..
Eskişehir ve ben seni bekliyoruz..

ÇiLeK
Ara
>>€C€<<
paylaşım için saol...eline sağlık
Ara
ÇiLeK
sagollasın begendigine sevindim...
Ara
volki
eskişehir.....
Eskişehir senle dolu
Eskişehirde sen varsın ablam teşekürlerr...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Soru Lütfen Dürüst Olalim Cvplarken sukru 0 324 01-10-2008, Saat: 06:21 PM
Son Yorum: sukru
  birlikte yok olalım:) ÇiLeK 4 403 10-06-2007, Saat: 01:10 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:42 AM