:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A d ı n ı "ŞİZOFREN" K o y d u m *
Beysaa
- Türkiye'deki en yaygın soyadlarını "Yılmaz,Özdemir,Kaya,Demir" falan zannederdim. Değil arkadaş. 5 kişiden 3'ünün soyadı Bieber.

- Dün gece duvara çivi çakarken yanlışlıkla çekiçi elime vurdum. Duvar ağladı, ben ağladım.

- Bazı insanlar var, sadece varlar.

Bikaçtane Paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz (: *
Ara
PCKoPaT
Alıntı:- Dün gece duvara çivi çakarken yanlışlıkla çekiçi elime vurdum. Duvar ağladı, ben ağladım.

- Bazı insanlar var, sadece varlar.

Süper Big Grin Devamını bekleriz (:
Âh be.
Ara
Beysaa
Mmm Big Grin
saoL Big Grin

- Kimse beni qerçekten sevmiyor. Bnde kimseyi sevmiyorum . Böylece birbirimizi Hiç üzmüyoruz. Bizler Bilinçli Tüketicileriz.

Düzenli bir ilişki istiyorum. Sabah 8 Akşam 5. Cumartesi yarım gün, pazar tatil.

Justin bieber ve Meteyi atlattık, Arefide atlatırız sorun yok.
Ara
history
Düzenli bir ilişki istiyorum. Sabah 8 Akşam 5. Cumartesi yarım gün, pazar tatil.
Bu bana uyuyor ama akşam 21:00 olursa....harikasınnn
Ara
Beysaa
Ahahaha Big Grin

Teşekkrler ( :

Adın benim hayatımdaki en büyük korkum çocuk. Ama bıraksan sürekli tekrarlarım. Bıraksan seni uzun uzun seyre dalarım. Nasıl girdin hayatıma böyle birden bak bunu bilmiyorum. Şuan bir gün gidecek olma ihtimalini düşünüyorum. Gitme diyebilir miyim o da var. Neyse o değil de adın benim hayatımdaki en büyük korkum çocuk, sana aşık olmak ikincisi olur mu bilmiyorum.

- Ben aslında onu çok seviyorum. Güzel sayı yani .

Selam, ben Eros. Oklarım artık bi halta yaramıyor. Devir elektrik devri diyerek sözü Edisona bırakıyorum. Saygılar. ♥

Sıla tokası, bihter parfumu, hürrem yüzlügü bu ne lan? yakında, şahin k donu çıkarsa şaşmamalıyız.♥
Ara
PCKoPaT
Alıntı:Sıla tokası, bihter parfumu, hürrem yüzlügü bu ne lan? yakında, şahin k donu çıkarsa şaşmamalıyız.♥
Hahahahaaa Big Grin
Âh be.
Ara
Beysaa
( :

-Süliman benim olmali, -Hep Sülimağn olmali phenim, oğlimi verin phanaaa . Hürrem Emo Girllerin Başımı Yoksa Lan?

- Sen buna bencillik mi diyorsun? Sadece seni istiyorum ben. Geriye kalan milyarlarca erkek onların olsun.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 12:03 PM