:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adyge55
Rüya Güzeli
jackal beyi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak bakalım üstte meşkul yazısının yanına
aLıntıyı siLersen sewinirim Wink
Ara
jackal beyi
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aLıntıyı siLersen sewinirim Wink

haklı çıktım dimi ?sildim alıntıyı
Ara
Rüya Güzeli
Tartışma çıkarma qereqi duyuyosun sanırım_?
ßn forumda 1 senedir warım we neyin ne oLduqunu qayet ii ßiLiyorum ordaki ßikaç yeri siLdim sadece orasını unutmuşum we ßunu doqru düzqün ısrar etmeden insanın canını sıkmadan açıklayaßiLirsin o anda nerede hata yaptıqımı anLamamış oLaßiLirim sn oraya arkadaşım ßak şurayıda siLmeyi unutmuşun yazaßiLirsin qeLip ßuraya ßn hakLı çıktım dimi vs. vs. yazma ßana ßn haksızsın dedim mi uyardıqın içinde tşk ettim DALGINLIGIMI qördüm tekrardan saqoL.
Ara
jackal beyi
ben öyle demek istememiştim ve uyarı niyetinDEde sölememiştim ...tartışma çıkarmakta hiç niyetim değil sen bu yöne çektiysen ben ne yapabilirim ..ama asıl sen bana dur bi bakayım diyeceğine çok emin bi şekilde aynen söle yazdın ortada yok öle msn adresi falan filan yazdın ..istersen ilk önce dediğime bi kulak verde yaz asıl bu bir ihmaldir ...canını sıkmak istememiştim....bu arada TEK SEN YOKSUN BU SİTEDE 1 YILDIR...BUNADA Bİ ANLAM VEREMEDİM NE GEREÄžİ VAR ŞİMDİ BEN BURADA BİR YILDAN BERİ VAR DEMENE ...ONA BAKARSAN BENDE 1 YILDIR VARIM.....NEYSE UZATMAYALIM DAHA FAZLA OLURMU?
Ara
Rüya Güzeli
jackal beyi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben öyle demek istememiştim ve uyarı niyetinDEde sölememiştim ...tartışma çıkarmakta hiç niyetim değil sen bu yöne çektiysen ben ne yapabilirim ..ama asıl sen bana dur bi bakayım diyeceğine çok emin bi şekilde aynen söle yazdın ortada yok öle msn adresi falan filan yazdın ..istersen ilk önce dediğime bi kulak verde yaz asıl bu bir ihmaldir ...canını sıkmak istememiştim....bu arada TEK SEN YOKSUN BU SİTEDE 1 YILDIR...BUNADA Bİ ANLAM VEREMEDİM NE GEREÄžİ VAR ŞİMDİ BEN BURADA BİR YILDAN BERİ VAR DEMENE ...ONA BAKARSAN BENDE 1 YILDIR VARIM.....NEYSE UZATMAYALIM DAHA FAZLA OLURMU?
msn adresi feLan yok ortada arkadaşım Wink

aynen ßu şekiLde yazdım kızmadan sakin ßi şekiLde ßn sana yok oLamaz öyLe şey yazmadım işte vs. vs. yazmadım deqiLmi_? ßn orda msn adresi unuttuqumu farketmemişim we snnde o adyge55i msn adresi oLarak aLqıLadın sandım. Orda 1 yıLdır ßu sitede oLduqumu ßeLirtmemin amacı >> Forumda 1 senedir warım 1 senedir payLaşım yapıorum we payLaşıLanLarı payLaşıyorum we ßu zmna kdr banLanmadım eqer yeni ßir üye oLsaydım ßeLki forum kuraLLArını ßiLmes öyLe ßirşeyi ßİLEREK yapardım ama ßunu ßiLiyorum forumu ii tanıyorum we ortamına qöre davranıyorum. Snnde 1 senedir ßurda oLduqunu ßiLiyorum.
Ara
jackal beyi
En Isi Uzatmayalim Tamam Mi ?
Ara
Rüya Güzeli
Tamam Wink açıkLama qereqi duyduqum için açıkLadım ßeLkide yaşına oLan sayqımdandır Wink
Ara
jackal beyi
Teşekkür Ederim....
Ara
Rüya Güzeli
ßn tşk ederim Wink
Ara
ѕqρα кJмя
hani espri Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum