:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YEŞİL ELBİSE (yaşanmış ibretlik)
Ebu-CeNDeL
Yolda Karşilaştiğim Arkadaşim, Hemen üstündeki Sokağin Cami,sinde Cuma Ezani Okunuyordu ( Gel Seni Camiye Götüreyim Dedim )
)bugün Cuma Biliyorsun ,''sende Benim Camiye Gitmediğimi Biliyorsun''dedi -biliyorum Ama Sebebini Gerçekten
Merak Ediyorum - Ne Bileyim Olmuyor Işte Hem Pantolonumun ütüsü Bozulur Dizleri çikar Diye Endişe Ediyorum.
Dedi Gayri Ihtiyari Gülmeye Başladim Herhalde şaka Yapiyorsun Bunun Için Cami Terk Edilirmi...?(ciddi Söylüyorum Giyimime
Ve özellikle Yeşil,e çok Düşkün Olduğumu Bilirsin Dedi.gerçekten öyleydi Giydiği Birbirinden Güzel Elbiseleri;mutlaka Yeşilin
Bir Başka Tonundan Seçer Ve Her Zaman ütülü Tutardi.- Peki Dedim Hayatinda Hiç Camiye Gitmedin Mi ?- çocukken Dedemle Bir Kaç Kere
Gitmiştim. Hem O Yaşlarda Dizlerimin Aşinacak Diye Bir Derdim Yoktu. Hiç Endişe Etmiyordum
''fakat Artik Camiye Gidebileceğimi Zannetmiyorum ''söyledikleri Beni Son Derece şaşirtmiş Ve Bu Konu,yu
Açtiğima Pişman Etmişti. Daha Sonra Tokalaşip Ayrildik Onunla Konuştuğumuzdan Iki Ay Sonra
Kendisinin Camide Olduğunu Söylediler Hemen Koşup Gittim Bahçedeki Namaz Saflarinin önünde
Duruyordu Ve Yine üstünde Yeşiller Vardi Yavaşça Yanina Yaklaştim Hüzünlü Ve Kisik Bir Sesle
''hani Camiye Gelmiyecektin ...? Dedim Hiç Sesini çikarmadi çünkü Musalla Taşi, Nin üzerinde
Yeşil örtülü Bir Tabut Içinde Yatiyordu. . . . . . .
Ara
ÐŽeşaren
Cok ibretli bir hikaye, hic Camiiye gitmemeye karar vermis ve hic düsünmemis ki Ölünce tabutu ile Camiiye gelecegine, yazik haline ..

Paylasim icin cok tesekkürler Serhad arkadasim ..

Emegine saglik ..
Ara
Ebu-CeNDeL
Gözlerine sağlık arkadaşım...
Ara
adda
guzel bı hıkye bızımle paylastıgın ıcın saolll
Ara
aMyLee
sağoLasnn bizimLe payLaştığın için ...
Ara
Ebu-CeNDeL
Rica ederim paylaşmak için burdayız zaten..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ali İmran 100.Ayetten Alacağımız İbretlik Dersler. halukgta 0 464 04-22-2014, Saat: 08:44 PM
Son Yorum: halukgta

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:49 AM