:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?t?raf Ed?yorummmmmmmmmmmmmm...
>As!_M€L€q<
ben tugce mii çoıkkkk özledimmmmmmmmmmmmm tugce senii ve hayatıı seviioomm bide birinii ama sona açıklıcammmmmm
g?ltenn
ama ben hıc kımseyı sevemedım nedense se olmuyor
Ara
YARGIÇ
zamanı gelince herkes sever
Ara
>As!_M€L€q<
g?ltenn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama ben h?c k?msey? sevemed?m nedense se olmuyor
OLUSUN TATLIM OLUSUN YARGICIN DED??? G?B? ZAMANI GEL?NCE HERKEZ SEVECEK B?R? ELBETTE BULUR...
eXseLanS
heheh ben hayatta hiç sevmedimTongueTongueTongue ama beni seven cok oLdu..Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
angel..!
valla bende bi kişiyi sevdim hayatta...ama beni seven çok kişi olduSmile
Ara
YARGIÇ
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heheh ben hayatta hi? sevmedimTongueTongueTongue ama beni seven cok oLdu..Big GrinBig GrinBig Grin

hehhe kanka sende g?zel adams?n bea sevilmeyecek gibi deil yane...Big Grin Big Grin
Ara
eXseLanS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehhe kanka sende g?zel adams?n bea sevilmeyecek gibi deil yane...Big Grin Big Grin

hehe kanki utand?rd?n beni yaf...Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehe kanki utand?rd?n beni yaf...Big GrinBig Grin

hehhehe yalana baqqq sen mi utanacan seni ?apk?n seni hehhehe mucx kankime helal kanki bi numara kankiBig Grin Big Grin
Ara
eXseLanS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehhehe yalana baqqq sen mi utanacan seni çapkın seni hehhehe mucx kankime helal kanki bi numara kankiBig Grin Big Grin

zuhahaha..Big GrinBig Grin mcx kanki...Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:59 PM