:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yürü Yürü Bitmez Bu Yol (HoşÇakalın) :)
€BeRimSin
Şuan Kayseri ye 150 km uzak bir köydeyim... Burada Hiç market denen bir yer yok ne yapacağımı şaşırdım kontör lazım bulamıyorum.. Utanmasam Numaramı şuraya yazıp sizden kontör dilenecem varya Smile Valla çıldıracağım.. Acınacak Halime Gülüyorum.. Zoruma Gidiyoorrr zorumaaaa Big Grin Ne yapacam bilmiyorum off off..

Şimdi şöyle oluyor size kısaca hayat hikaye mi anlatayım Big Grin Ama Gülmeyin NOLUR..

[SIZE=3]Aslında işin aslı bizim arkadaş buraya gel dedi.. bİZİM ora dediğim yer Arkadaşın Köyleri Smile Sonra bende atladım otobüse gittim.. Gülmeyin Emi Arkadaşlar Nolur Confusedmiley17: Vardım köye arkadaş yok bana şaka yapmış DELİ herif Big Grin
bende burda kaldım napacam anne Anne ANNEEEEE Annemi İstiyom ben Big Grin Dedim ki cafenin sahibine böyle böyle durumu anlattım bi arama yapayım dedim kapalı diyolar ( Kısnıklar Big Grin )

Neyse Artık kaderimizde Bu da varmış offf bende de ne kader varmış Gelde Gülme Buna:yikildim:

Şimdi ben yayan turizme başlayım en iyisi sabaha anca giderim..

Şimdiden Bayramınız Mübarek Olsun..

[SIZE=2][SIZE=3]Yürü Yürü Bitmez Bu Yol (HoşÇakalın) Smile[SIZE=2]
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
(¯`•._ αѕιρяєη
Big Grin bisey sorcam bunu sana soyleyen arkadas kayserilimiydi :yikildim:
Ara
kötü
bence kayserilidir kesinnnnnnnBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
kötü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence kayserilidir kesinnnnnnnBig Grin
ben sana cok hemde cok sinirliyim Angry:'(
Ara
adyge55
anladım ezgicim hemşehrin olduğu için demi sinirlisin

kardeş sanada geçmiş olsun yine şükret beterin beteri var Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ay Yazik OlMuss ... o çaGiRan Arkadasi buLup bi güzeL benzetmek lAzim Wink
Geçmis oLsun Big Grin
Ara
adyge55
ooo pembe sanırım sen eli maşalısın korksakmıki senden Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
ama bana yapsa ole bi arkadas bi guzel benzetirdim ya yazi cocuga cagirmis kendisi yok Big Grin aglasakmi gülsekmi sasirdik Big Grin
EzGiyi biLe ben iki dk kapisinin önünde bekLetio die nerdeyse baCaKLarini kiriyom yukari çikip Big Grin
Ara
adyge55
evet anlaşıldı senden korkulur bundan sonra sana yazarken dikkatli olayımda bacaklarımdan olmayaım onlar daha bana lazım Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Sana Karsi boynumuz kildan ince Bayram görüsmesi bitene kadar Tongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 05:54 PM