:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Yeterk? Evet De!
isyanbitmez
....................
YARGIÇ
kardeşim yazıya başlamadan beni bir konuda aydınlatmanı rica edeceğim senden.

ESKİDEN POSTACILAR diye başlayan cümlende geçen kalplarını kelimesinin anlamını bilmiyorum söylersen sevinirim.

yazıya gelince o yıllara öyle bir dönüş yaptırdın ki bana anlatamam sana.şu anda yorumu sana suratımda koca bir gülümsemeyle yazıyorum.

şu postacıların olduğu paragrafa bayıldım.bak benim yemek konusunda bi huyum vardır.görüntüsünü beğenmediğim yemeği yiyemem.özellikle böyle içinde karmakarışık şeyler olan türlü tarzı şeyleri.itici ve anlamsız gelir bana o kadar şeyin birbirine karışması.çok nadir yerim ve belli kişilerden sayısı çok azdır.yazıyı okurken aklıma bu geldi.sende bu karışık yemeği lezzetini tattırmadan önce görüntüsünden etkilenmemi sağlayan ve yediğim yemeğin lezzetinden tadı damağımda kalan usta ahçıların hünerini gördüm birkez daha...

eline sağlık...
Ara
isyanbitmez
Yazim Hatasi Var Bİrader. Pek Sik Yapmam Aslinda Kontrolden GeÇİrİrİm Genlede GÖzÜmden KaÇmiŞ Senden KaÇmamiŞ TeŞekkÜrler. Hemen DÜzelttİm. Suratinda Kocaman Bİr GÜlÜmseme Varsa Yazi BaŞarmiŞtir. Usta AŞÇilarin HÜnerİnden Çok Acemİ ÇirakliĞa Talİbİm ÖĞreneceĞİm Çok Şey Var.............
YARGIÇ
yazım hatası yapmadığını bildiğim için bu şekilde sordum kardeşim.evet yazıyı tekrar okudum ve uzaklardayım kardeşim.acemi çıraklığı istemek ustalık zerafetidir.
Ara
peri kızı
eline saglıkk guzellmişşşWink
Ara
isyanbitmez
Senİnde Elİne SaĞlik Perİ Kizi...........
peri kızı
saollWink..............
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  evet o benim i?te :) bilgeis 2 500 04-07-2022, Saat: 06:33 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 07:26 PM