:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yine yuregimin ince sizisi basladi :(
(¯`•._ αѕιρяєη
yarin bayram arkadaslar belki hepiniz cok guzel zaman gecireceksiniz 3 gun boyunca ailelerinizle kiminiz tatile gidio belki kapinizi seker toplamak icin calan cocuklar olacak yarin
anneleriniz bayram kahvaltisi hazirliycak yada aile buyugune bayram kahvaltisina gideceksiniz
yarin yuzler gulecek hepiniz yeni kiyafetler aldiniz belki en guzel kiyafetlerinizi giyeceksiniz yarin bayram cunki yarin mutlu bir gun .........

yooooooookkkkkkkk yokkkkkk bildiginiz gibi degil herkeze yarin okul var ama gitmiycem kapimizi kimse calmiycak belki bir iki tanidik cocuklar gelmiycek seker toplamay ve ben ozenmiycemù dusunmuycem yada gidip yeni kiyafetler almak gelmiycek icimden cunki gurbet burasi cunki burasi buram buram hasret yine basladi yuregimin ince sizisi canim yanio oldugunuz yerin kiymetini bilin nolur :'(

yarin bayrammis kime banami ? :'(
Ara
CaNaT
biz senin yanındayız canım benim ya üzülme bu kadar ne olur Sad
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ben tam kac bayramdir babamin dedemin elini opemiyorum biliyomusun :'(
Ara
adda
uzulme bu kadar gecıcı zor ama katlan gecerrr dıyorum ama zor oldugunu bılıorum
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
cok zor hemde :'(
Ara
Qetesh
Sanki bizim durum farklımı deli ? Sad . . . Bizim akrabalarda Adana da. Burda komşuya bile gitmiyoruz bayramlaşmaya. Bunların ne biçim adeti var bilmiyorum. Neyse daha fazla konuşmim. Sıkma canını burda bizbizeyiz. Birbirimize manevi konularda destek çıkmalıyız. :tolga:

Gel şimdi ben senin elini öpecem sende bana bayram haşlığı vericen tamammı Tongue Şekerle kandıramazsın Tongue... :kiyamam::kiyamam:

nerde eski bayramlar...

yaslilar_bayramlama.jpg
Ara
asya
üzülme ya ben de ağlarım aklına güzel eşyler getir üzme tatlı canını canım benim:'(
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Niye oyle dedinki sen simdi ezgi taam gurbet murbet sen sevion kizim burayi sinon ... orasini demiim sen anladin Wink
Hem Yalnizmisinki bak hayatinin aski varya daha ne istion o olunca akan sular duruyoya Wink
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
saolun ya hepînizde

pembem orasi oylede hem kim soledi burayi sevdigimi nekadar nefret ettigimi sen bilion neyse birgun bizde ezan sesiyle uyanip babamizi yollariz heralde bayram namazina Sad
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
aman salla be gel sheker topliyak yarin bayramliklari giyip Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yine kimse yok Beyaz 8 1,948 08-20-2021, Saat: 03:25 PM
Son Yorum: Leader
  Firtina.....es Yine...gör Duy Sesimi çaresizligimi ÇiLeK 11 1,188 07-21-2008, Saat: 03:03 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Yine ben! Ñ•qρα кJмя 13 1,047 01-24-2008, Saat: 10:30 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Yine ben xP Ñ•qρα кJмя 9 776 12-13-2007, Saat: 06:34 PM
  Yine Yeniden Tekrar x) Ñ•qρα кJмя 10 1,009 09-01-2007, Saat: 12:31 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 12:37 AM