:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Canima Can Katan Yârim ..
ÐŽeşaren
Seviyorum seni...Sevginin farklı farklı yollara sapan dönüm noktasına aldanmadan..
Seni sevmek seni sevmektir sevgilim..Kimi zaman siyah beyaz,kimi zaman renkli,kimi zaman sıcak,kimi zaman soğuk..Ama biliyorum derinlerdeki gizli saklı köşeyi..O köşede sen varsın sevgilim,derinlerimde sen varsın...

Günün birinde gecenin gündüzü diri diri gömdüğü bir akşamüzeri buldum ben seni...Öyle bir buldum ki,hiç kaybetmemek üzere... Ruhunun ruhumu kucakladığı,geçen her günün ateşine kömür attığı bir sevgi benimkisi...Uzun bir zamandır Allah'ima ettiğim duaların karşılığı bu sevgi..Ruhumu yıkıp gidenlere inat yepyeni bir umut bu sevgi...
Bu sevgi sensin,bedenimi dirilten bu ılık rüzgar sensin,sabahımı getiren güneşim de sensin,geceyi aydınlatan ayım da...Aldığım nefeste de sen varsın,attığım adımda da...Sen bensin sevgilim,yaşadığım her anda içimde var olan sensin...Yemin ettim kendime,gitsen de kalsan da,sevsen de sevmesen de sen sevdiğim erkeksin....

"Gözlerimi yeniden dünyaya acma sebebim..Canima can katan yarim.."

Ara
:: CiMCiMe ::
Ruhumu yıkıp gidenlere inat yepyeni bir umut bu sevgi...

Çok güzeldi..Teşekkürler..
Ara
ÐŽeşaren
Begenmene sevindim ..
Ara
Qetesh
[COLOR="Red"]'Canina Can Katan Yârinle bir ömür boyu mutluluklar dilerim Smile... ..

Yüreğine sağlık güzeldi...[/COLOR]
Ara
ÐŽeşaren
InsaALLAH Ademcim ya Sad

Tesekkürler Smile
Ara
CReATuRE
gerçekten çok güzel sevda yürekli ... Yüreğine sağlık...

"Gözlerimi yeniden dünyaya acma sebebim..Canima can katan yarim.."
ÐŽeşaren
Begenmene sevindim Aziz (:
Tesekürler..
Ara
deryalım
süperdi ya....
çok saolasın janım,yüreğine sağlık....
Ara
ÐŽeşaren
Tesekkürler Deryalim ..
Ara