:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şehitleri umursamayan televizyonlar...
TutkuM
Dün akşam saatlerinde Şırnak'ta 13 Mehmetçiğin şehit edildiği haberi gelince Türk Televizyonları ne yaptılar dersiniz? İşte kanal kanal utanılacak durum..
Şırnak'ta bir günde 13 askerimizin şehit edilmesi tüm Türkiye'yi yasa boğdu. 13 askerimizin şehit olması haberi, sıradan bir çatışma haberi gibi verilirken hiçbir haber kanalı yayın akışında bir değişiklik yapmadı. Tüm Türkiye ve asker aileleri olayla ilgili son gelişmeleri merak ve kaygı içinde beklerken ülkenin en büyük haber kanallarının o anda yayınladıkları programlar şöyle:
- NTV: NBA Ligi basket maçı.
- CNNTÜRK: Belgesel.
- SKYTÜRK: 'Türkiye İslamlaşıyor mu?' konulu sohbet programı.
- DEVLET KANALI TRT de haberin geldiği anda futbol maçını yayınlamaya devam etti.
- ATV'de İbo şovda eğlence tavan yaptı. Erol Büyükburç'un esprileri ve Bengü'nün kıvırtmalarıyla şen şakrak program sürdürüldü.
- STAR'da ise yeni aşıklar Ebru Gündeşli Osmantan Erkırlı, Bülent Ersoylu Popstar, bol kahkahalı bir program yaptı.

Ve diğer televizyon kanalları da aynı şekilde birbirlerinden farklı olmayan yayınlarına devam ettiler.
Ara
rocker_nergiz
zaten bunlardan başka dertlerıı yokk kı ah ahh sibel abla umursamıyolar işte zaten umurlarında olsa bu halde olmazdık bu kadar şehit wermezdik:kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
TutkuM
ahh nergizim evet ama bir manken olayı olsaydı gece gündüz gündemdeydi :kizgin:
birde derler ki duyarlıyız bu mudur duyarlılık yazık diyorum allahtan sabır diliyorum o analara yarlara kardeşlere :'(
Ara
rocker_nergiz
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahh nergizim evet ama bir manken olayı olsaydı gece gündüz gündemdeydi :kizgin:
birde derler ki duyarlıyız bu mudur duyarlılık yazık diyorum allahtan sabır diliyorum o analara yarlara kardeşlere :'(

eet sibel ablam aynen bı çağla şıkelin şu tost olayıı bütün televiyonlarda dolaşıyor artık milletimizi bu konular çok ilgilendiriyor :kizgin::kizgin:
bende sabır diliyorum annelerıne kardeşlerine ama biri artık buna dur desınnnnn ya sesımızı duyunnnnn:amp::amp:SadSad
Ara
Melek06
tskler sibel acı gerceklerSad:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
Elfida
Zaten umursamiyorlar ki demis arkadaslarimizdan biri.. onlari umursayan kim ki... hiçbiri ilgilendirmiyor beni.. (reyting ugruna yapmicaklari rezillik yok..izlemiyorum tv filan..)
Ara
TutkuM
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tskler sibel acı gerceklerSad:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
gerçekler acı derler ya boşa dememişler.ve bizim askerlerimiz bu vatanın evlatları nasıl insanlar görmezden gelebiliyorlar...sende sağol melekSad
Ara
adyge55
alıştık artık bu duyarsızlığa dediğin gibi sibel bi manken veya bi sanatçının yaptığı bir hareket falan olsa reyting uğruna akşama kadar yayın yaparlardı yazık gerçekten Allah şehitlerimize rahmet yakınlarınada sabır ihsan eylesin
Ara
TutkuM
evet hrant dink ölünce herkez ermeni oldu tvler bangır bangır yayınladı...
peki bizim şehit evlarımız değil mi hani nerde kimse şehit olalım demiyor tv de bir gösterdiler bitti bu mudur..???
Allahtan rahmet diliyorum...
Ara
blue_belial
Bızı onlar ılgılendırmıyo. yanı onlardan medet ummuyoruz cok sukur
ama Devlet Televızyonlarınında olayı umursamamaları kotu tabı...

Eger fıkrımı sorcak olursanız bence, bu gıbı haberlerı hıc bır tv kanalının vermemesı lazım.
cunku bu haber tvlerde her gosterıldıgınde Teror orgutu PKK nın ıstedıgı yapılmıs oluyo
tam bı PROPAGANDA! yanı.
dıceksınız kı olede olmaz? evet belkı bıraz zor ama
boylede olmuyo...

Bız onları bugune dek hep gozumuzde buyuttugumuz ıcın oldu tum bunlar. halbukı pkk dedıgın 75 mılyon luk Turkıye nufusunun toplasan 100 de 1 ı degıl.
burda en buyuk gorev, han o Televızyonlarda Devlet ıslerıne karısıp Turban olayına ve Cumhurbaskanı secımlerıne laf atan DAVAR!lara dusuyo.
sız once kendı pacanızdan sızan pıslıge bakın, ona bı care bulunda! sonra fıkrınızı solersınız Laık!lık dedıgınız bu rezıllıkle ılgılı ne dıyeceksenız...

ogrendıgım kadarıyla Tatbıkata cıkan askerler taburlarına gerı donmek uzereyken guvenlıgı saglamak ıcın 18 kısı arkada bırakılmıs.
bu ne sacma bı plandır sorarım? sen oraya koca taburu goturuyosun ve bos donuyosun ama arkanda 18 kısılık, 16 sı askerden olusan bı ekıp bırakıyosun gelısı guzel!
be hey andaval! o cocukların vebalı sorulmayacakmı sızden dıger tarafta?
anaları babaları yakanıza yapısıp demeyecekmı "Ben oglumu sıze emânet ettıgımde oglumun ettıgı yemınler karsılıgında, gerektıgınde canını ortaya koyacagını soyledı ve sıze emanet ettıgımızde Onu korumanız ıcın sıze bıraktıkta, sız neredeydınız?
3 degıl 5 degıl! bı ınsan sureklı aynı hatalara dusmez! Verın benım cocugumun hesabını? dıye.

Tamam Sehıd oldu cocuklarımız Amenna. ona lafım yok ama
boyle pısı pısıne gıdıpte karsı tarafa bısey yapamadımmı cok zoruna gıdıyo ınsanın...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 06:53 PM