:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Babalar Gibi İçelim ...
Firari Fırtına
Oğlum __ Getir şurdan bir kadeh daha , içi dolu olmasın .
Söyleyeceklerim var gönül dostuma !!!

Evet nerden kalmışdık baba sultan , kusuruma bakma bazen takılıyorum takıntılarıma , aniden ne diyeceğimide unutuyorum . Haa evet evet ne dedik gönül dedik , sevmek dedik birde ayrı düşmek dedik . Bak şu yaptığımıza gece gece imtihan misali kafamıza giren sorulara bak , çekelimmi önce birer kadeh dostum .

Ahhh bak daha yeni yeni kendime geldim yahuu , öylede acı ki bu zııkım ee nede olsa rakı . Başkası bozar abim ya , hem kesmez bizi . Evet nerde kaldık ayrılıklarda , sevmede . Sen hiç sevdinmi dostum , hiç sevipde ayrıldınmı yar dan . Bak baştan söylüyeyim sonra alınma olmasın , sevmediysen hiç beni dinleme . Öyle mağrur anlıyormuş gibi bakma gözlerimin içine . Ahh gönül dostum ahh bilmezmiyim sende yaralısın ama bu gece ben hepden yaralıyım , deşmiyeyim yaranı neysee .

Ben onu çok seviyordum . Bunu sadece mahalledeki komşular değil , ankaradaki dayımlar bile biliyorlardı . Derlerdi ki yavv bu adam bu kızı alırmı ? alır . Engele yan gözle baktımmı engel bile kalmıyordu bizim aşkımızda . He yaa dotum valla öylee . Günlerden pazar , buluştuk elbet yengenle . Önce parkda bir iki yürüyüş sonrada oturduk bir cafe ye . Bu arada çekelim babalar gibi yavv , kafam zaten bozuk . Evet konuyu dağıtmıyayım cafede az dan buçuk öyle konu geldi geldi beni işsiz oluşuma girdi . Al sana konu baba sultan yavv , hani derlerya al sana kaya nerene dayarsan daya , şimdi ben nedeyim diye düşünürken yengen sağolsun bir konuyu çevirdi benide terlemekden kurtardı . Sonrada küçük bir açıklama yaptı . Neymiş efendim !! Bana kıyamamış .. Ahh ahh ....

Oğlum şu garson baksın buraya .. ( Ben ona bakmadan )

Getir getir rakıyı tüm koy masaya , öyle dubulük dubulük olmuyoo bu işler . Ha canımsın gülüm evladım antep fıstığı kavrulmuş olsun yanında az da acı sos , o neydi patates kızartması ahh özlemişim onuda , getir evladım getir ....

Yavv gönül dostum anladın dimi sen beni , işte yengen bana kıyamamış konuyu çevirmiş aşk a bak yavv , sevgimi bu . Hee şimdilik öle diyelim . Neyse .

Onu evine kadar bırakamadım tabi , köşede git deidm sen . Biraz üzüldü gözlerime baktı sanki dolu dolu vurdu beni . O gitti , ben ise gidemedim dostum çakıldım kaldım oraya . Yahuu nedir bu , kız daha 5 saniye önce yanımdaydı ben onu çokdan özlemeye başlamışdım . Gözlerinin o son hali harbi harbi vurmuş yavv ben , ne yapabilirim dostum az da sen konuşsana , yoo yoo sus bu gece hep ben konuşacağım .. Bari içelim hele çekelim bir daha baalar gibi be dostum , babalar gibi .

Akşam oldu ... O halen gözlerimin önünde hala o dolu gözleriyle bana bakıyor , onun saçlarını okşamaya bile kıyamıyordum ben , onun yanaklarına dokunmaya bile kıyamıyordum ben , yavv ben onu nasıl ağlattım öylee ağğ ağğ , ağlamayacağım yavv , söz verdim ağlamam bu gece . Sende bana öyle bakma dostum , sadece hafif gözlerim doldu o kadar . Hem arad bir rakı içince bende oluyor böylesi işler . Aşkın şarabını çektik ya içimize ahh desek ne fayda , vayy desek ne fayda .. Bir mesaj geldi telefonuma tam 2 gün sonra . Yazmış gönlümün sultanı , seni özledim diye ... Oyy oyy yazan parmaklarına kurban olmammı senin dedim içimden . Yazdım elbette cevap en derininden . O an içimde bir şeyler kıpırdadı ama ben bile anlayamadım . Meğer ki mesajı görünce birden kapı eşiğine kaçmışdım , ayakkabıyı giymeyi unutmuşum yerlerde suluymuş , görüyorsun dimi dostum düştüğüm halleri ahh be gülüm ahh be gülüm canın sağolsun . Bu arada çek kardeşim çek rakı çok gece bizim .

Yavv unutmadan kalk burdan gidelim , yedi sekiz bira alıp sahile dikilelim , orda çoşan yüreğime eş denize bakarak devam edelim .

Garson canım baksana buraya hesabı getir .

Kardeş sağ sinyalini yak usul usul yanaş şu büfeye , dur ben alırım sen otur yahuu . Bak kırmızı tuborg da var istersen ondan takılalım , neysee bekle sen hele ..

Şu denizin özgür haline bak , birde benim yanan şu yüreğime , ahh be gülüm ne olaydı burda yanımda olaydın . O baban yokmu ahh baban . Olsaydın yanımda sana sımsıkı sarılır , saçlarını okşar biramı çeker sana son yazdığım şiirimi okurdum , haa unutmadan yorum isterdim haa , yorum . O sımsıcak ellerini bırakmazdım senin , gözlerinin içine baka baka ölürdüm ben . Ben zaten kim için yaşıyorum . Ahh be gülüm ahh be gülüm nerdesin ...

Bak baboş yavaş gidiyorsun çek yavv , korkma korkma çek . Bu gece dedim ya bizim gecemiz , benim gecem geceeemm .. Etrafa da rahatsızlık vermeyelim bu arada , ayıp yahuu , bak aşıklarda bankda oturuyor . Şimdi onların yanına gidipde ben demezmiyim leyn çakal sevdiğinin değerini bil yoksa seni şişlerim , hee valla içimden böyle demek geldi ama saygımız görgümüz müsade etmiyoo , çek hele baboş çek ....

Ben aşkımı sevdim , ben sevdamı sevdim , ben seni sevdim bir tanem .
Bir hatam , bir kusurum olduysa affola ,
Tek suçum sen için içtim iştee ne yapayım ......

Sevg ...

09.10.2007 Saat_ 00:45

Yazan : Firari Fırtına

....
Ara
Firari Fırtına
86136352kg7.jpg

Ben seni böyle hayal ettim . Kollarımda uyusun dedim , onu seyredeyim dedim . Ben sana gül dedim , ben sana mutlu ol dedim . Ben sana kıyamadım , Ben sana doyamadım . Ben sana öl mü dedim be vafasızzzzzz ........

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
53543219mo4.gif

Herşeye rağmen
SENİ SEVİYORUM GÜLÜM

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
morethanwordszw2cn7.jpg

^^^^^^Hep Sana Yazdım^^^^^^
^^^^Hep Seni Yazdım^^^^
^^Unutmadım Seni^^
UNUTAMIYORUM

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Mutluluk zahmettir kimi zamanda,mutluluk hizmettir,Paylasmaktir,birliktir..
Butun bu duygulara hasret kalmis insanligimiz,bu sozlerin bile ne kadar uzaginda...
Her gecen gun artan kalabalik yalnizliklarda,dertlesebilmenin ve kavusabilmenin ne kadar cok ozlemini tasiyor,siz bir dost bulmus derdinizi dokmussunuz ne mutlu size..

Her bahar bir cicekle baslar elbet..
Her mutluluk bir gulumsemeyle,selamla ve bir sozle yol alir uzaklara bir siirle kavusur sevenlere..
Ve yine her bahar bin bir umudu barindirir icinde, her soz onca anlam aktarir,her bakis ayri bir anlam tasir kendince..
Kisacasi yasanan her ne ise acisi ve tatlisiyla UNUTMA..!

Tesekkurler...
Ara
Firari Fırtına
Ben sana ne diyeyim şimdi ....

Bu dil burda lal olur işte ..................

Çok Teşekkürler can .... Çok Teşekkürler ........

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Aman diyelim..Diliniz lal olursa o guzel yazilarinizdan mahrum kaliriz..

Tesekkurler benden size,O kadar guzel yaziyorsunuz ki okudukca buyusune kapiliyoruz...

SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Öyle demeyin , siz yazmaya başlarsanız daha güzel olacak bundan eminim ben .

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Günaydın olsun bitimim .....
Ara
Firari Fırtına
Oldu bile ...............
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bildiğin gibi Xesar 8 755 12-20-2013, Saat: 12:49 PM
Son Yorum: Xesar