:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ne olduğunu bilemiyorum..
aysem_vbulletin3_import7051
1.5 yıl önce biten bir ilişki 3 yıla yakın sürmüştü ama şimdi evlendi ve çocuğuda varmış.. nasıl olduğunu merak ediyorum. eskisi gibi şımarık değil uslandı dediler. o başka şehirde ben başka.. acaba mutlumu bilmek onu görmek istiyorum...

lisede defterlere şiirler yazardık.her yere yazdığım bir söz var İNSAN HAYATI BOYUNCA BİR KERE SEVER O BERABERLİK BİTİNCE YENİDEN SEVER FAKAT SONRADAN UNUTULUPTA HATIRLANAN BİR GERÇEK VARDIR BİR PARÇASI HALA İLKTEDİR. eğer böyleyse bu insanlar nasıl mutlu olucak yada ben ileride nasıl mutlu olucam hayatımdaki kişiyle?

çünkü hiçbir sevgi onunki gibi olmuyor.
riukeen
takma kafana olan bitenin hiç bir önemi yok üzülme bile ..
Ara
blue_belial
Cok dogru soyledın. benım de 1 yıl herseyımı paylastıgım bırı vardı, oda evlendı ve bu aralar dogum yapıcakmıs.
ayrı sehırlerdeyız ve aynen dedıgın gıbı, İNSAN HAYATI BOYUNCA BİR KERE SEVER O BERABERLİK BİTİNCE YENİDEN SEVER FAKAT SONRADAN UNUTULUPTA HATIRLANAN BİR GERÇEK VARDIR BİR PARÇASI HALA İLKTEDİR.

o bır parca KOCAMAN bı parca aslında.

deyımı yerındeyse hanı, ondan sonra tanıstıgın, yahut sevdıgını sandıgın kısıler, hanı balıkcılar oltaya yem takarlarda balık yakalarlar ya,
bızde her yenı sevdıgımız kısı (yahut sandıgımız) ıcın kendımızden bı parca koparırız ama, hıc bırı ılkıyle mukayese edılemez ve bız parca parca bıterız...
aysem_vbulletin3_import7051
tamamenn haklısınız ve doğru söyledin blue belial.hayat bunlardan ibaretConfusedmiley20:
Elfida
Alıntı:1.5 yıl önce biten bir ilişki 3 yıla yakın sürmüştü ama şimdi evlendi ve çocuğuda varmış.. nasıl olduğunu merak ediyorum. eskisi gibi şımarık değil uslandı dediler. o başka şehirde ben başka.. acaba mutlumu bilmek onu görmek istiyorum...

lisede defterlere şiirler yazardık.her yere yazdığım bir söz var İNSAN HAYATI BOYUNCA BİR KERE SEVER O BERABERLİK BİTİNCE YENİDEN SEVER FAKAT SONRADAN UNUTULUPTA HATIRLANAN BİR GERÇEK VARDIR BİR PARÇASI HALA İLKTEDİR. eğer böyleyse bu insanlar nasıl mutlu olucak yada ben ileride nasıl mutlu olucam hayatımdaki kişiyle?
çünkü hiçbir sevgi onunki gibi olmuyor.

Ya kafamda bin tane soru isareti olustu simdi.. benim durumum çok farkliydi... ben bile çözebilmis deilim... sadece Allah in bildigi 1000 sorum var yanitlanamiyacak..:S:S:S

Onu tekrar görmekle mutlu filan olmazsin kesinlikle..!+ evli ve çocugu varmis.. ya hayat bizlere sürekli bu tip sinavlar sunuyor ve kendimden biliyorum her defasinda elimize yüzümüze bulastiriyoruz.. ya sinavlar zor yada duygularimizin kurbani oluyoruz...

Off ya.... yinei çimde hersey paramparça oldu.........

Senin için Allah tan en hayirlisini diliyorum..InsAllah unutursun onu..
Unutmalisin da zaten....
biliyorum demesi kolay ama n'aparsin...:S:S
Ara
Firari Fırtına
Elfida ya katılıyorum ... Doğru konuşdu ...

Sevg ...
Ara
güne$ibük
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:takma kafana olan bitenin hiç bir önemi yok üzülme bile ..
haklısın abicim
Ara
nurişş
bence anı yaşa öyle geçmişe yönelik düşüncelerin seni bir yere götürmez aksine sende daha başka yara açmasını sağlar gerçekçi ol bu mutluluk yaşadığın dönemde yaşandı ve bitti merak ediyorsunda eline bişey geçiyor mu????? hep ileriye dönük olmanı dilerim .............
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:18 AM