:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gökten üç elma düştü kime werirdin sitemizde....
EndLess
:yikildim::yikildim::yikildim:
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaaaaaaa buyuk iftira yakmadi ki cok guzel olmustu hatta sen kasarli isteidn die kiz gitti kasar aldi Big Grin ee pembenin elinden zehir olsa yerim diyosun bunu yazmam lazim :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

bı kere ben kasarlı tost sevmem ıstedıgım tostta karısıktı becerıksız karısık tost nasıl yapıldıgını bılemdıgı ıcın kasarlı yapmıstı altınıda yakmıs :yikildim::yikildim::yikildim:

yaptıgı kahvede bıseye benzemıyodu sutu azdı TongueTongue::yikildim::yikildim:
Ara
Qetesh
Alıntı:bencil nolcek Big Grin

[COLOR="Black"]öyleyimdir varmıBig Grin...

Üçüde kendimeBig GrinBig Grin
[/COLOR]
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim:

bı kere ben kasarlı tost sevmem ıstedıgım tostta karısıktı becerıksız karısık tost nasıl yapıldıgını bılemdıgı ıcın kasarlı yapmıstı altınıda yakmıs :yikildim::yikildim::yikildim:

yaptıgı kahvede bıseye benzemıyodu sutu azdı TongueTongue::yikildim::yikildim:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa buyuk iftira arkadaslar kahveyi bi icicsi vardi gozrmeniz lazim eline saglik cok harika diyerekten ayrica kasarli tostuda biz sorduk sende dedinki nasil isterseniz dedin :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öyleyimdir varmıBig Grin...

Üçüde kendimeBig GrinBig Grin
hem bencilsin hem sazan :yikildim::yikildim::yikildim:

bitanede ben verim dort olsun bari sazancim :yikildim::yikildim:

bitanede sersiye
bitaneside rocker nergizime Smile
Ara
EndLess
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa buyuk iftira arkadaslar kahveyi bi icicsi vardi gozrmeniz lazim eline saglik cok harika diyerekten ayrica kasarli tostuda biz sorduk sende dedinki nasil isterseniz dedin :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

heeeeeeeeee bu arada o pısıremedıgı tavugu da unutmadım sız tavugu yapamadınız dıye bana yanık tost yedırgdıgınızı unutmadım laıcanız olsun :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Qetesh
Serserinin elması o ısırmıştırBig Grin

elma_kurdu5.jpg

Buda Yıldız gözlümle nişanlısının elması Big Grin...

karikatur_elma.jpg

bu elmada aşkların en güzeline...

elmasl0.jpg
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
o tavuk meselesini karistirma bikere :$ yanlislikla yaktiki onu hem senin yuzunden hic cenen durmadi ikide bir pembe pembe pembe Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Serserinin elması o o ısırmıştırBig Grin

elma_kurdu5.jpg

Buda Yıldız gözlümle nişanlısının elması Big Grin...

karikatur_elma.jpg

bu elmada aşkların en güzeline...

elmasl0.jpg
gicikkkkksin sen ya hem bencil hem sazan hemde giciksin adem :yikildim::yikildim::yikildim:

bende sana bi elma vericem ama kurttan yiyemiycen
garsonnnnnn ademe kurtlu bi elma :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o tavuk meselesini karistirma bikere :$ yanlislikla yaktiki onu hem senin yuzunden hic cenen durmadi ikide bir pembe pembe pembe Big Grin

ben her zaman dıyorum sızın bu pembe yemek yapamaz:yikildim::yikildim::yikildim: daha tava nasıl tutulur onu bıle bılmıyo:yikildim::yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben her zaman dıyorum sızın bu pembe yemek yapamaz:yikildim::yikildim::yikildim: daha tava nasıl tutulur onu bıle bılmıyo:yikildim::yikildim:

diyelim pembe yemek yapamio
sen yapilan yemegide yiyemion Big Grin
doke doke bi hal oldun arkandan toplamak saatimizi aldi :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu An dınledıgıniz Şarkıyı Kime Armağan Ediyosun lover 3,383 52,839 04-09-2022, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir Buket GüL Olsaydı Sitede Kime Vermek isterdiniz? €BeRimSin 850 16,621 04-02-2022, Saat: 03:19 AM
Son Yorum: wildfang
  en son kime ne hediyesi aldın hıııı df1984 47 3,503 05-07-2021, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  elinde üç gül olsaydı forumda kime verirdinn..... GCLRNFNS 1,170 20,416 11-04-2015, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: acemhe
  Evet arkadaşlar sitemizde en çok hangi üyeyle tanışmak isterdiniz.... rocker_nergiz 181 7,744 03-20-2015, Saat: 01:11 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:06 AM