:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
doğum günü rengin seni anlatıyor..
adyge55
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağol murat 18 de kalsın o zaman Big GrinBig GrinBig Grin

aa senimi kıracam sibel sen 18 de kalsın diorsan kalsın tabi Smile
Ara
Melek06
GÜMÜŞ
Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay öğrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır.

:yikildim:tskler....Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
xsearchgirl
26 TEMMUZ - 4 AÄžUSTOSPEMBE

PEMBE
Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışır. Diğer insanları korumayı ve onlara yardım etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düşüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir aşk ister.

tskler Smile
Ara
TutkuM
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GÜMÜŞ
Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay öğrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır.

:yikildim:tskler....Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
sende sağol melek ...Smile
Ara
TutkuM
xsearchgirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:26 TEMMUZ - 4 AÄžUSTOSPEMBE

PEMBE
Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışır. Diğer insanları korumayı ve onlara yardım etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düşüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir aşk ister.

tskler Smile
sağol gamze...
Ara
BeLaLiiM
KIRMIZI
Şirin ve sevgi doludur. Her zaman aşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve hareketlidir ama arada mutsuz olduğu anlarda yok değildir. İnsanlarla iyi ilişkiler kurar, çekingenlik yapmaz.

Bunu okuamdan öncede en sevdigim renk kirmiziydi hemen hemen uyusuyor...
Ara
chatlaq
TURUNCU
Sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı sever. Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir. Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak doğru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.

ßöyLeymiSim... SAOL PAYLASTIGIN ICIN
Ara
TutkuM
sizlerde sağolun....
Ara
Yorgun Yürek
SARI
Abartısız, müşfik, cömert ve tatlı bir tiptir. İnsanlara güvenir, ilişkilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır. Romantik bir aşk arar.

HIMMMM...BEN MİYİM ŞİMDİ BU
TŞKLER SİBEL
Ara
TutkuM
sen karar ver sen misin?
sende sağol....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  doğum renginiz.... Gulguzeliii 7 552 04-12-2022, Saat: 11:19 PM
Son Yorum: wildfang
  Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz lover 5 478 04-11-2022, Saat: 02:50 PM
Son Yorum: wildfang
  Doğum Tarihiniz Sizi Nasıl Etkiliyor? ZencefiL 6 509 02-12-2012, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Doğum tarihinize göre hangi otsunuz? acemhe 1 274 03-27-2010, Saat: 06:59 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Doğum gününüze göre hangi yemeksiniz?? ||-isyanqar-|| 7 425 02-06-2010, Saat: 03:35 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 12:51 PM