:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
doğum günü rengin seni anlatıyor..
YARGIÇ
Yok bence sen her zamanki gibi başıma bela olmuşsunBig GrinAramızdaki yaş farkından o anlaşılıyo canım kardeşimBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin ikinizinde zamanlaması yalnış Big GrinBig Grin

Abla dönüşüm muhteşem olacak demişmiydin:yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
yargıC ßeyCiqim SöLeyiniZ fm ya$ınıZı SöLeyiniZBig GrinBig Grin kim daa ßüükmü$ göreLimTongue
Âh be.
Ara
TutkuM
dememişsem de unutmuşuımdur Big GrinBig Grin süper oldu ama yawww Big GrinBig Grin pckom bende yaşımı söyleyeyim mi Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Yaşım henüz 6,5Big Grin Belki dahada küçük olabilirim orjinalini bende bilmiyorum ama sanırım 39 a merdiven dayayacağım ama ne zaman onuda bilemiyorum bilmem anlatabildim mi PcKopat bey hanım kardeşimBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dememişsem de unutmuşuımdur Big GrinBig Grin süper oldu ama yawww Big GrinBig Grin pckom bende yaşımı söyleyeyim mi Big GrinBig Grin

Ben 18 diye hatırlıyorumConfusedmiley16:Confusedmiley16:Big Grin
Ara
PCKoPaT
Pckopat ßey hanım karde$im mi:yikildim: Big GrinBig Grin ne derSen de ßen Senden ßüyüqüm apLa diCen:kizgin: Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
YARGIÇ
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pckopat ßey hanım karde$im mi:yikildim: Big GrinBig Grin ne derSen de ßen Senden ßüyüqüm apLa diCen:kizgin: Big GrinBig Grin

Tamam abla olurBig GrinHatta ben sana enişte desemBig GrinYada hala diyeyim yok yok amca en güzeli Big GrinBig Grin
Ara
TutkuM
Big GrinBig GrinBig Grin sağol yargıç kardeşim herkes 20 demişti Big GrinBig Grin sende küçülttün Big GrinBig Grin
o değil diyecekler bizi kandırıo Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
BEYAZ
Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür.

Son cümLe pek uymuo Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  doğum renginiz.... Gulguzeliii 7 513 04-12-2022, Saat: 11:19 PM
Son Yorum: wildfang
  Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz lover 5 445 04-11-2022, Saat: 02:50 PM
Son Yorum: wildfang
  Doğum Tarihiniz Sizi Nasıl Etkiliyor? ZencefiL 6 487 02-12-2012, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Doğum tarihinize göre hangi otsunuz? acemhe 1 265 03-27-2010, Saat: 06:59 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Doğum gününüze göre hangi yemeksiniz?? ||-isyanqar-|| 7 407 02-06-2010, Saat: 03:35 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:17 AM