:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevilen çiçek ve göz rengi kişiliği ele veriyor
ÐŽeşaren
Evet sahidende öyle ...Smile

Emegine saglik Canim benim ..

Yeşil gözlüler;Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapıları vardır.Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradılışta olmalarına rağmen bu böyledir.

Aslinda gözlerimde tam yesil degil, sari ve yesilimsi bir renk Smile
Asabi pek degilimdir ama ((:

Gül sevenler; Derin sevgiye ve derin arkadaşlığa değer veren, genellikle hassas, duygu yüklü ve duygusallar. Neşeli, mantığı ile değil hisleriyle hareket etmeyi seven kişilerdir.
dogru (:
Tesekkürler Sibelim ..
Ara
TutkuM
sende sağol sevda yüreklim....((:
Ara
AfrâsyâB
çok güzeldi ya inanmam ama ben böyle şeylere Big GrinTongue saol
Ara
Gulguzeliii
Gül sevenler; Derin sevgiye ve derin arkadaşlığa değer veren, genellikle hassas, duygu yüklü ve duygusallar. Neşeli, mantığı ile değil hisleriyle hareket etmeyi seven kişilerdir.
Yeşil gözlüler; Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapıları vardır.Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradılışta olmalarına rağmen bu böyledir.

paylasımın ıcn tesekkurler sıbel abla...
TutkuM
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzeldi ya inanmam ama ben böyle şeylere Big GrinTongue saol
sende sağol...)
Ara
TutkuM
[quote=Gulguzeliii]Gül sevenler; Derin sevgiye ve derin arkadaşlığa değer veren, genellikle hassas, duygu yüklü ve duygusallar. Neşeli, mantığı ile değil hisleriyle hareket etmeyi seven kişilerdir.
Yeşil gözlüler; Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapıları vardır.Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradılışta olmalarına rağmen bu böyledir.

paylasımın ıcn tesekkurler sıbel abla...
sende sağol canım.......
Ara
colkurdu
sevmekten korkma sevmek cesaret sevmek yürek ister sadece karşılıksız sevgiye düşme
Ara
TutkuM
hımmm ...teşekürler....
Ara
:: CiMCiMe ::
Karanfil sevenler; En küçük bir şeye dahi kızabilen, güçlü ve derin duygulara sahiptirler. Az ama öz konuşup, çok dinlemeyi tercih ederler. Oldukça sert bir kişilik yapıları mevcuttur ve sevgilerinde aşırı derecede kıskanç bir yapıda olurlar.

Ela gözlüler; Sezgisel güçleri yüksektir. Oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardır. Gururlarına olabildiğince çok düşkün kişilerdir. Gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur.

Smile Smile Smile
Ara
pum'um
Ela gözlüler;Sezgisel güçleri yüksektir. Oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardır. Gururlarına olabildiğince çok düşkün kişilerdir. Gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur.

teşekkürler minik kuşum benim Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:50 AM