:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevmenin Yükünü Taşimak Bukadarmi Zormuş:(
sevdalım
Çocuktum belki yani şuan ozamnları düşündükçe çocukmuşum diyorum
ama okadar büyük bi sevgi sığdırmıştımki yüreğime öyle güzel öyle temiz ve saftıki,hiç bitmicek sanmıştım bu rüyadan hiç uyanmıcam onun bensiz asla olamıcağını sanmıştım,ama çok yanılmışım 4 yıl geçti üstünden şimdi benim yüreğimde başka aşk var onun yüreğinde kim var bilmiyoruama şuda birgerçekki ben onu hala tam manasıyla silemedim unatamadım evet içim ilk günki gibi acımıyor ama çok özlüyorum onu ve onunla yaşananları:'(:'(
Ara
Elfida
Ya insan yasadiklarini bir çirpida silemiyor.. dedigin gibi bi çirpida silmeyi birak yillar geçse yine silinmiyor, unutulmuyor..
Nedeni belkide o yasadigimiz herseyi bir gün unutmak için yasamadigimizdir..!

Zaman geliyor içimiz artik sizlamiyor, yaralar kabuk bagliyor ama bazilarimiz sürekli geçmisle yasiyor.. ki önemli olan duygularimiza söz geçirebilmek ve unutulmasi gereken seyleri unutmak.
Aksi taktirde huzursuz oluyoruz.. ve hiç birsey bizi mutlu edemiyor..

sevdalim simdi bir beraberligin oldugunu söylüyorsun.. bi yürege 2 ismi sigddirmanin acisiyla kavrulacagina,,, geçmis geçmiste kaldi de ve hernekadar zor da olsa... o nu unut..
Ara
sevdalım
unuttum ama silemedim geçmişi 18 yaşında insanın en güzel çağında yaşananları tamamen yok etmesi zor oluyor be canım.
tabiki oturup onu düşünmüyorum ama bazen aklıma geliyor acaba napıyor demekten kendimi alamıyorumSad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 01:44 PM