:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bahçivankan Gül'süz Kaldım
Firari Fırtına
Bunu zamanında biz yaptık .....

Malesef tutmadı ....
Ara
nurişş
eee sonuç noldu bence böyle birkaç kişinin bilmesiyle olmaz ki her taraftan haber yapmak gerekir tv radyo gazete dergi haberleşme olarak ne olursa olsun
Ara
Firari Fırtına
Bazen bu boyumuzu aşıyor işte ... Bu yapmak için güç lazım . O da bir yere kadar var bizde .... Sonrası hüsran ...

Sevg ...
Ara
nurişş
haklısınız bir yere kadar bu imkansız gibi gözüküyor
Ara
Firari Fırtına
Hemde ne imkansız ... Umudsuz .....
Ara
nurişş
düşünüldüğünde benim dediklerimde olmayacak çünkü tv de bu sohbetler için özel kanallar yayınlanıyor dergilerde tanışmak amaçlı adrler veriliyor ki toplum olarak bunlara hiç şikayetçi değiliz bizim çabalarımızla imkansız o zaman bize toplumumuza ii acı çekmelerini dilemekten başka bişey kalmadı
Ara
gusselim
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bahçivanken Gül'süz Kaldım ....

Sığmaz yüreğim bu dizelere , ne yazarsam yazayım boş mu , boş . Anlatacak dil kalmadı bende , her ne kadar kendimi dinlemesemde o beni zaten dinlemiyor .

Soruyorum dile gelmeyen sözlere , ne diye böyle oldum ben . Ben ki senin için yaşamıyormuyum , sen yok isen ben niye varım . Padişahtım ülkem vardı , Kraldım saraylarım vardı , Yürekdim , yüreğimde sevgim vardı , Bahçivanken Gül'süz Kalmak da neyİn nesi .

Ne kadarda zor bir durum , yürek dayanırmı buna . Dayanmaz diyorum ama bakın dayanıyormuş bu yürek .

Devamını yazmak istemiyorum , gönülde çok şey var ama herşeyide buraya yazmamki ...Affedin ...

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

.

öle güsel yasmıssınki o güsel duygularla dolu olan kalbin sevgiyle dolsun...
Ara
cerencik
fırtına senin burda olduğunu bilmiyordum hatırladınmı beni ben ceren türkü sitesinden
Ara
Qetesh
Makale için çok tşkler...

Gerçekten şahane olmuş...
Ara
yasemin1
Değerli Bahcivan siz gülsüz kalmamışsınız zaten, yüreğiniz gül dolu.şöyle gül dolu:o kadar seviyorsunuzki hayatı ve insanları herkese uzatacak bir dal gülünüz var.... o güllere iyi bakın bahçivan.....ben yüreğinde kaktüs yetiştiren çok insana rastladım........
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 12:29 PM