:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seni seviyorum(yıkıl karşımdan)
djseninim
seni seviyorum
belkide bu yüzden yaşadığım acı belkide bu yüzden .eminim seni çok sevmiştim hayellerimden ,hayatımdan olmadığı kadar çok sevdim.sen sevmedikçe ben seni inadına daha çok sevdim.olmadı yapamadın beceremedin bir şans vermeyi oysaki ben senin için ölürdüm .birşeyler beklemedim ki senden seni severken send ebeni sev diye düşünmedim.şarkılar yazdım sana söyleyemedim ,şiirler yazdım okuyamadım,resimler çizdim gösteremedim masumluğuma sığındım hep olmayan gözlermde yaşlar elime içime tektikce yanan sigaram basımda duman yanıyorum yine ben sana .ölmek istiyorum ölemyi bile beceremiyorum .ne yapmalıyım bilmiyorum

Ben dalgaydım senin için ama sen gittin denizi seçtin.bense ne yazıkki seni unutmayı beceremedim yapamadım kıyamadım seni hayatımdan çıkarmaya yaDA artık olmayacaksın diye çok korktum silemedim çizemedim isminim üstünü bak bu yazdıda ıslandı göz yaşlarıyla umrumdamıyım sanki umrundamı sanki dünya bittin benim için demeyi bende istemezmiydim ama anla olmuyor sensz yapamıyorum yaram taze kapatamaz yeni bir aşk dolduramaz yerini nisan nefret ediyorum senden bak o bile aklımda anlamıyorsun dimi hala sevmiyorsun sevmeyeceksin artık yalanlar yazmayacağım sana doğruları söylüyorum seni seviyorum

[YT]087DMzRNYK4[/YT]
Ara
batu_efe
Ben dalgaydım senin için ama sen gittin denizi seçtin.

ama sen hiç bilmedin ki dalgada benim denizde benim kumda benim baktıgın heryer düşündügün her hayal benim
Ara
djseninim
vayy ama o sözünn bi anlam var deniz b şahıs olabilir yane :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özür Dilerim çok Kirdim Seni... senem albayrak 5 934 04-15-2022, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Artik Seni Sevmiyorum... Melek06 3 996 04-12-2022, Saat: 03:01 AM
  Korkma , Seni Artik Sevmiyorum !!! crazy_carsma 15 1,252 04-11-2022, Saat: 10:41 PM
  Aºk Seni Hissetmektir PaPaTYa_PReNSeS 14 1,318 04-10-2022, Saat: 07:35 AM
  seviyorum ve seni........... bilgeis 3 986 04-06-2022, Saat: 02:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 01:51 PM