:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiraladığı ata tecavüz etti
yalcin_33
Kaynak :H?rriyet Gazetesi Olay Tamamen ger?ektir,eee buras? t?rkiye

Bolu’nun do?a harikas? Abant’ta tatil yapan makine m?hendisi 34 ya??ndaki H.F.Y.T, binmek i?in kiralad??? ata ormanl?k alanda tecav?z ederken yakaland?. Ayn? ki?inin 15 g?n ?nce de ayn? at? kiralad??? anla??ld?.

GE?EN per?embe g?n? H.F.Y.T, tatilcilere at kiralayan D.Y’den kiralad??? at ile gezintiye ??kt?. At sahibi D.Y. 15 g?n ?nce de kendisinden ayn? at? kiralayan m??terisinden ??phelenerek arkada?lar?yla takibe ba?lad?. H.F.Y.T, Abant’?n ?st taraf?ndaki ?rencik Yaylas?’n?n bulundu?u ormanl?k alana g?t?rd??? ata tecav?z ederken, D.Y. ve arkada?lar? taraf?ndan su??st? yakaland?. K?yl?lerin haber vermesi ?zerine gelen jandarma, H.F.Y.T’yi g?zalt?na ald?. "Hayvana cinsel istismar" su?undan Mudurnu Cumhuriyet Savc?l???’na sevk edilen H.F.Y.T. ifadesi al?nd?ktan sonra serbest b?rak?ld?. Zanl?n?n hakk?nda dava a??l?p a??lmamas?na daha sonra karar verilecek. Abant’ta tatilcilere at kiralayarak ge?imini sa?layan D.Y, jandarmaya verdi?i ifadesinde, ayn? ki?inin 2 hafta ?nce de at?n? kiralad???n? anlat?rken, "M??terinin hareketlerinden ??phelendim. Bunun ?zerine arkada?larla birlikte takip etmeye ba?lad?k. At ile birlikte ormanl?k alana do?ru gitti. Orada su??st? yakalad?k" dedi.

[COLOR="Blue"][SIZE="4"]
-_YORIMLARINIZI BEKL?YORUM_-
***ARKADA?LAR BEGEND?YSEN?Z VE PAYLA?IMLARIMIN DEVAMINI ?ST?YORSANIZ L?TFEN TERAZ?YE TIKLAYIN***
[/SIZE][/COLOR]
Ara
kardelen
çüşşşş artık yani.
Ara
UyuZBiShey
ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ara
Tam1_MaynaK
ben bu konuyu paylaşmıştım ama kmse bakmmıştı Sad
Ara
yalcin_33
heralde görmemişlerdir çünkü bende görmemiştim kusura bakma ...
Ara
Tam1_MaynaK
Smile Smile Smile Smile
Ara
yalcin_33
:d :d Smile Smile
Ara
***KiNG***
ehuehuehuehu hoş adam kendini boş zannet miş galiba ehuehue Smile
Ara
yalcin_33
adamda at bagımlılık yapmış ama yakalanmasaymış atın müptelası olacakmış ...
Ara
buse38
ohaaaaa hakkaten buna benzer çok şey duyyom igrenççççççç iyyyyyyy saol
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  köpek balığına tecavüz eden adamın balıktan çocuğu oldu... soyle 21 2,173 04-12-2022, Saat: 04:23 PM
Son Yorum: wildfang
  Öz kızına tecavüz etti soyle 15 1,246 04-08-2022, Saat: 04:40 AM
  Denizli'deki Ufo M?zesini Uzayl? Ziyaret Etti.. soyle 1 414 04-05-2022, Saat: 10:12 AM
  Tecavüz ettikten sonra kesti,kızartıp yedi. soyle 1 598 04-04-2022, Saat: 07:14 PM
  10 erkeğe tecavüz etti. MaSaL 1 598 07-12-2010, Saat: 10:58 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 06:11 PM