:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekler Makyaj yapmal? m??
AdAmIn1i
Herkeze S?yleme Aram?zda S?r Bu Olay Ona G?reBig Grin
Ara
buse38
ama ben biraz önce borazanla bagardıydım senin ne oldugunu artık herkesbiliyor çok geççç...heheh
Ara
AdAmIn1i
??hhtt Sus BakimBig Grin
Ara
bY_mYtWeetY
bence iğrenç olur yaaa erkeklere erkekler böyle daaa iiiiiiler...Smile
Ara
isyanbitmez
MAKYAJ KADIN VEYA ERKEKTE OLMAMASI GEREK?R. ??NK? DE??N?LD??? G?B? G?ZEL OLAN DO?ALLIKTIR. ERKEKLERDE ?ZELL?KLE YADIRGANMASININ NEDEN? DO?AL OLMAMASINDAN DE??L ALI?KIN OLMAMAMIZDAN KAYNAKLANIYOR. BUNDAN KA? YIL ?NCES?NE KADAR K?PE TAKAN SA? UZATAN ERKEKLER? NORMAL KAR?ILIYORDUK VE BELK? HALEN DE KAR?ILIYORUZ? BELK? G?N GELECEK DEVRAN D?NECEK VE BUNA DA ALI?ACA?IZ. O G?NLER? G?RMEK ?STEMEM. MAKYAJ KADINA AVANTAJ SA?LIYOR. NEDEN: HER KADIN G?ZELD?R, ??NK? G?ZEL OLMADI?INA ?NANIRSA BUNU G?ZLEMEK ???N MAKYAJA BA?VURUR AMA HER ERKEK YAKI?IKLI DE??LD?R ??NK? MAKYAJ SIRLARINI B?LMEZLER...........
Firari Fırtına
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:T?rk kad?n?m?za birisi ??yle soru sorsa ; ( yani ben ) Erkekler makyaj yapmal? m? yapmamal? m? diye, ne cevap verirdiniz bakal?mSmile

MorciveT ...

hEEE Yapmal??? yapakm?? ??
MorciveT
Yalnız ben kadınlara sormuştum Smile)))

Can dostum guzel insan gafil avlandın Smile
Ara
Firari Fırtına
Smile Smile Yapma yaaa ... Valla bilmiyodum özür .. ben kaçım bari ...Bu kadar rezalet yetti gayrii ...Smile
MorciveT
Big Grin Yok yahu ne rezaleti bak burda Ali'de var hahahahaSmile
Ara
Firari Fırtına
Smile Valla bayanlar cevap veredursun kardeş .. Bence bizler hemen kaçalım adımız çıkacak yahuuu ...

Zaten arada bir msn adresimi çalıp beni ekleyen bazı arkadaşlar ilk bana ne diyoo biliyonmu Gönül Ablla diyoo ... Smile Gelde sinir olma Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2007'de bunlar moda ! saç - makyaj - takılar**** verruckt 3 586 04-09-2022, Saat: 12:02 PM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler Neden Sıkılır?.. sıla 6 868 01-26-2012, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Erkekler evleneceği kadını nasıl seçiyor? sıla 0 561 01-26-2012, Saat: 12:23 PM
Son Yorum: sıla
  Erkekler, biz kadınları gereksiz işleri seven, alışveriş tutkunu, dedikodu bilirler. MaSaL 0 966 03-02-2011, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: MaSaL
  Bayanları Rezil Eden Kıyafet Ve Makyaj Halleri :)) # Pè®iM§ii # 0 456 06-11-2010, Saat: 11:15 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 08:28 AM