:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben böyLeyim !!!
Rüya Güzeli
ßu yazıcakLarım asLında itiraf deqiL ßi açıkLamadır İçimden qeLdi yazmak istedim çünkü sanaL farkLı reeL farkLı.
ßnm kötü huyumu ßirine sorduqumda ßi cvp aLamıyorum sanaLda ßen söyLemek açıkLamak istedim kötü huyumu nerden çıktı diceksiniz ne ßiLim işte öyLe Big Grin

ßen en ufak ßir şeyden ßiLe mutLu oLamayan we SinirLi ßi inSanım haksızLıqa hayatta qeLemem ama ßu Sayqısız oLduqumu qöstermiyo. Çok inatçıyım damarıma dokunursa ßiri inadım tutarsa ikna ediLmez ßi kişi oLurum. ßazen deLiLiqim tutar acayip komik oLurum ßazen ise sıkıcı ßi insan oLurum çok fazLa qüLmem kaLaßaLıqı sewmem topLum içerisini pek katıLmam konuşkan deqiLimdir en ufak ßişeye kızdıqımda hemen yüzüm asıLır we çekiLmez ßi insan oLurum.

ŞimdiLik ßu kdr Big Grin
Ara
ask_sehidi
anlayın nsl bir sewgilim var Big GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
qerçekten yaf Big Grin nsL katLanaßiLiyosun ßana aLLah sana saßır wersin Big Grin
Ara
ask_sehidi
ben sadece şimdi deil bir öbür boyu katlanmaya razıyım :tolga:
Ara
Rüya Güzeli
Big Grin Tmm ßn yinede özür diLerim ßitanem snden aLLah saßır wersin ne diyim Big Grin
Ara
~uqqaLa~
Big Grin

oLsun sen her haLinLe sewiLiyosun be rüya güzeLi abLa Tongue
Ara
EndLess
(คşк şєђเ๔เ) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anlayın nsl bir sewgilim var Big GrinBig Grin

Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:qerçekten yaf Big Grin nsL katLanaßiLiyosun ßana aLLah sana saßır wersin Big Grin

(คşк şєђเ๔เ) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sadece şimdi deil bir öbür boyu katlanmaya razıyım :tolga:

Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Tmm ßn yinede özür diLerim ßitanem snden aLLah saßır wersin ne diyim Big Grin

askın gözü kördür asık adam sadece sever kusur aramaz rahatsız olamz Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

bu arada bu ıtırafından dolayı tebrıkler

ama bens enden korkmaya baslarım TongueTongueTongue: saka bı yana nasıl bı ınsan olursan ol b8uforumda cok sevılıyosun
Ara
Qetesh
Alıntı:ben sadece şimdi deil bir öbür boyu katlanmaya razıyımrolleyes.gif

Esra sen bu çakalın ne demek istediğini anlamadınTongue dikkat ettiysen öbür boyu demişBig Grin...

Yani öbürü, anladın sen onuBig Grin
Ara
EndLess
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Esra sen bu çakalın ne demek istediğini anlamadınTongue dikkat ettiysen öbür boyu demişBig Grin...

Yani öbürü, anladın sen onuBig Grin

olm adem aralarına gırme sunların bellıkı yanlıs yazmıs cocuk Big GrinBig Grin kara kedı gıbı bozma aralarını Big GrinBig Grin:
Ara
Qetesh
olmaz olim kankamı yetiştirmem lazımBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 06:18 AM