:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
b?le dostunuz oldu mu hi????
smart_egoist
tarih 2 ocak kakimin d???n? oldu mutlu bir evlili?e ilk ad?m? att?..onun d???n? olurken a?lad?m..ha sak?n yan?l?? anlamay?n ama k?skan?l?ktan de?il sevin?ten..karde?im candostum sevdi?i insana birz zorda olsa kavu?mu?tu..oayunlar otnad?k halaylar ?ektik r?ya gibi bi gece ge?irdik..ve onlar mutlu yuvalar?na ?ekildiler..bizde evlerimize g?n?l rahatl???yla g?n?n verdi?i tatl? yorgunlu?umuzla gitti bi g?zel uyuduk..d???nden ?? g?n ama tam ??g?n sonra abimin kredi bor?lar? y?z?nden icra ka??d? geldi ve paray? 2 g?n i?inde yat?rmam laz?md?..d???nd?m ta??nd?m ??kar yol bulamad?m tek yol var..annemdem kalan arsay? acil sat??a ??karmakt?..?ok ?z?l?yodum ??nk? o biza annanemden kalan tek hat?rayd? ve ?ok de?erliydi..yapacak pek fazla bi?eyde yoktu mecburdum satmaya..sat??a ??kard???m ayn? g?n bi al?c? ??kt? adamla g?r??meye gittim..adamla pazarl?k biterken bi telefon ?ald?..arayan kankimdi..a?t?m telefonu napt?n satt?nm? arsay? dedi..adamla konu?uyorum satacam ?imdi dedim..arsay? satma acil yan?ma gel dedi..adamdan m?sade istedim yan?na gittim..arabas?na bindik bana bi ?anta uzatt? ?antan?n i?inde 3 g?n ?nce d???nde toplanan b?t?n paralar va alt?nlar vard?..yeni evlenmi? e?inin parma??nda sadece y?z???n? b?rakm?? geriye ne var ne yoksa toplam?? gelmi?..bunlar ne dedim???karde?im o arsan?n senin i?in ne kadar de?erli oldu?unu biliyorum onu satma al bunlar? sat borcunu kapa dedi..allah?m bu ne m?thi? bi duyguydu tarifi imkans?z bi ?eydi..orda sar?ld?m a?lad?m..h??k?r?klar?m g?zya?lar?ma kar??t? deniz oldu..oda yetmezmi? gibi arabas?n?n anahtar?n? ?zerime att? yetmezse bunuda g?t?r sat ka? para verirlerseac?ma sat gitsin..yeterki sen ?z?lme..bu cam sa? oldukca ben bunlar? kazan?r?m ama sen olmazsan bunlar?n bu can?n ne anlam? var kii??? dedi..birisi karde?im ayn? yuvay? ayn? anneyi ayn? babay? payla?t???m,di?eri dostum hayat? payla?t???m..gelin yorumu siz yap?n..burdan sak?n ha ki karde?imi sevmedi?im anlam? ??kmas?n oda benim bitanem yanl??lar?yla hatalar?yla benim karde?im ...ama dostum de?il????can?m kankim dostum her?eyim iyiki vars?n..?imdi uzaktay?z ama kalplerimiz beraber..zaten ?nemli olanda bu de?ilmi..mesafeler dostluklar? bitiriyorsa zaten hi? dost olamamam??s?n kii???
Ara
sensizlik_ölüm
Allah o dostundan seni hiç ayrımasın..
gerçek dostluklar mesafe dinlemez..
bağlar daha da kuvvetlenir..
onun değerini iyi bil arkadaşım..
Ara
smart_egoist
onu kaybetmemek için elimden ne geliyosa yaparım..ölümse ölüm cansa can....ilgine teşekürler sensizlik ölüm...
Ara
sensizlik_ölüm
ozaman senide alk??lamak laz?m dimiWink
hep b?lye kal..
dostun ?ansl? biri senin de?erini iyi bilir in?allah..
Ara
smart_egoist
tanx.......
Ara
sensizlik_ölüm
hayırdır kırgınmıyız??
Ara
buse38
ne güsel böyle dostlar yok
denecek kadar az biride
sendeymiş onun kıymetini bil ömür boyu ayrılma ...
Ara
smart_egoist
sensizlik_?l?m Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hay?rd?r k?rg?nm?y?z??
yok yaffff neden k?zay?m t?kl ettim hepsi o...sana nas?l k?zar?m ben daha kafay? yemedimsss:o :o :o
Ara
smart_egoist
tşkler buse sölediklerine kulak ascam..belki sende onlardan biri olursun benim için bellimi olur...
Ara
angel_n
hiç bi güç seni o dosttan ayırmasın.
işte gerçek dost budur.sadece iyi günde değil kötü gündede yanında.mesafe sorun değil.unutma uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyük sevgileri çoğaltır.tıpki rüzgarım mumu söndürüp ateşi alevelndirdiği gibi.......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dostunuz k?t? yoldaysa ne yapars?n?z ? mill 14 1,176 04-06-2022, Saat: 01:07 PM
Son Yorum: wildfang
  DosTunuz Olsun eRCi 9 988 04-04-2022, Saat: 01:16 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:26 PM