:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zidane ve Fener......
AnDReRoSSa
Bir g?n Real Madrid, Fenerbah?e''yle ma? yapmak i?in Istanbul''a gelecekmi?. Binmi?ler u?a?a, Real Madrid''li oyuncular ?ok ?zg?n. Zidane kaptan olarak sormu? tabi
- Ne o ?ocuklar y?z?n?zden d??en bin par?a?
Raul demi? ki:
- Ya abi fenerle oynamay? hi? istemiyoz.
Stata gelmi?ler. Hala millet surat yap?yor. Zidane arkada?larina;
- Siz gidin ?stanbul''u gezin, ben Fenerbah?e''yle tek basima ma? yapar?m. demi?.
Bunu duyan arkada?lari sevin?ten havalara u?mu?lar. Hemen dalm??lar ?stanbul gecelerine. Ma? ba?lam??. Devre aras? Real Madrid''li futbolcular stata gelmi?ler ve skorboarda bakmislar Real Madrid 1:0 ?nde. Demi?ler bi Laila yapal?m gelelim bari. Ma??n sonunda geri gelmi?ler. Bi bakm??lar skor 1:1. Gitmi?ler soyunma odas?na Zidane''yi kutlamaya, ancak Zidane alm?? ba??n? iki elinin aras?na a?l?yor.
- Niye a?l?yorsun, sen b?t?n tak?ma kar?? tek ba??na oynad?n ve ma? berabere bitti. Bu m?kemmel bi ?ey.
Zidane cevap vermi?;
- E?er ma??n 60. dakikas?nda k?rm?z? kart g?rmeseydim, farka gidecektim. Ben ona ?z?l?yorum.
Big Grin
Ara
smart_egoist
ben ?ok sevdim bu f?kralar?n devam?n? yollarsan sevinirim kardess...Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
C?N$T@NT?N€
AnDReRoSSa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir g?n Real Madrid, Fenerbah?e''yle ma? yapmak i?in Istanbul''a gelecekmi?. Binmi?ler u?a?a, Real Madrid''li oyuncular ?ok ?zg?n. Zidane kaptan olarak sormu? tabi
- Ne o ?ocuklar y?z?n?zden d??en bin par?a?
Raul demi? ki:
- Ya abi fenerle oynamay? hi? istemiyoz.
Stata gelmi?ler. Hala millet surat yap?yor. Zidane arkada?larina;
- Siz gidin ?stanbul''u gezin, ben Fenerbah?e''yle tek basima ma? yapar?m. demi?.
Bunu duyan arkada?lari sevin?ten havalara u?mu?lar. Hemen dalm??lar ?stanbul gecelerine. Ma? ba?lam??. Devre aras? Real Madrid''li futbolcular stata gelmi?ler ve skorboarda bakmislar Real Madrid 1:0 ?nde. Demi?ler bi Laila yapal?m gelelim bari. Ma??n sonunda geri gelmi?ler. Bi bakm??lar skor 1:1. Gitmi?ler soyunma odas?na Zidane''yi kutlamaya, ancak Zidane alm?? ba??n? iki elinin aras?na a?l?yor.
- Niye a?l?yorsun, sen b?t?n tak?ma kar?? tek ba??na oynad?n ve ma? berabere bitti. Bu m?kemmel bi ?ey.
Zidane cevap vermi?;
- E?er ma??n 60. dakikas?nda k?rm?z? kart g?rmeseydim, farka gidecektim. Ben ona ?z?l?yorum.
Big Grin
g?zel olmu? kutlar?m
Ara
gravesen
yine kesin biri küfür etmiştir zidane ye yoksa kırmızı kart görmez o adamSmile materazziyi yerden kesmişti hatırlarsanız bu sefer kimi kesti acaba inşşallah ümit ozatı dırSmile
Ara
ѕqρα кJмя
forumda anticiLiq serbest mi..? yok yani bizde ona göre dawranırızda Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  zidane ve fener Qetesh 2 298 03-24-2007, Saat: 02:37 AM
Son Yorum: strider
  zidane we fenerbahçe Qetesh 3 337 03-24-2007, Saat: 02:27 AM
Son Yorum: strider
  ...!!!...Zidane Neden Kafaa Attı Hiç Düşündünüz Mü...!!!... uA_YuNuS_SeFa_uA 2 351 03-15-2007, Saat: 11:05 PM
Son Yorum: uA_YuNuS_SeFa_uA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:16 PM