:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunuda bn yazd?m..!
GaSt
hayatımda en çok sefdiim bişe farsa oda ceyceyy'in dedii gibi duygularını dışa savurmaktır en güselini yapmışsın yüreğine sağlık tuuce..Smileheaa bide her başlayan aşk bitmek için başlamas o senin kendi elindedir.. hisabet ben istanbulda yaşıorum ve benim yarim izmirde..
Ara
..TuuCe..
cok teskkr ederm GAST..
cok güseL söyLüysn yani bitmek için basLamaz fiLan ama..
her nyse yaa Big Grin
saol okudgniçin...
Ara
GaSt
ben teşekkür ederimBig Grin bunlar güsel şeler her insanın yaşaması gereken en önemli şeydir belkide aşk...
Ara
pesimistin_gözyaşı
y?re?ine sa?l?k ama her a?k bitmez ?ok az say?da bitmez diyeleri biter yaa sewmeden ba?larlar yada zaman ay?r?r onlar? ayr?sa birbirinden o iki ki?i sewiyorlarsa birbirlerini asla bitmez o a?k tabi s?rekli g?r??cekler msn falan filan var beraberken biter o a?k
Ara
..TuuCe..
tsk ederm arkadasım yorumun için..

Gast_yorumun için yine tesekkr ederm,,umarım herkes(bnde dahiL oLmak üzere Big Grin ) aradıgı askı buLur..!
Ara
eLiFiMM
tu??emm eline sa?l?k ?ok g?zel olmu?.bence sevgi ya?anmak i?in ba?lar ba?layan big?n bitmemesini temenni eder yani bitmesi i?in ba?lamaz=)))tabi benm g?r???mWink
Ara
..TuuCe..
cnmm bnmm cok saoL_bakma bööLe yazdgma asLında yetenekLi diiLim bu konuda ama 1 kere denk geLdi i$te Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni " sana " yazd???mda sen uyuyordun. eRCi 9 518 04-04-2022, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: wildfang
  SENİ YAŞIYORUM... (sudenaz bunuda sana hediyem.... lazmurat 1 478 07-29-2007, Saat: 03:24 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:34 AM