:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bunu ben yazd?m_bakal?m begencek misiniz..?
gokce
GaSt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?stedi?imi verin tozlu raflar?nda ge?mi?im yanar
Benim g?zlerim dalar derin benim
Hislerim b?yledir yerli yersiz s?ylenir
S?zlerin bana bi simgedir ki i?imde mimlenir..

arkada??m bunu kendin yazd?g?na emin misin? bana hi? oyle gelmedi bunu yazan insan burda bunu g?rse belki g?l?p ge?er ama burdaki insanlar? kand?r?yosun...
Ara
MorciveT
gokce sanırım Big Grin yanlış bir anlaşılma olmuş kardeşim, Gast bu şiiri kendi yazdıgını iddia felan etmemiş zaten, Tuce kendi yazdıgı şiirden bahsetmişSmile iyi okuyup oyle yorum yapmanı tavsiye ederim Wink
Ara
gokce
tucenin yazdıgı siire yaptıgı yorumu okudum ztn ama daha sonra yazdıgı 4 luk ten bahsediyorum ne anlama geliyo anlamadım hic alakası olmayan bir sekilde konuya yazmıs bu benim dusuncem neyse kendisi de gelince ztn gerekli acıklamayı yapar herhalde ben yanlıs anlamıs olabilirim simdiden ozr...
Ara
..TuuCe..
yok yok bu yanLıs anLasıLma..yaa GAST bnm şiirime önce yorum yaptı sonrada kendi begendgi bi dörtLüğü payLastı burda..bn şiirLeri cok sewermde o yüzdn..
her nyse bnm şiirm nasıL oLmus gökceeee Big GrinBig Grin sen onu sööLe :p
Ara
ROSE
çok güseldi arkadaşım ellerine sağık yüreğinede :SmileSmile)))))))))))))
Ara
GaSt
ya bakın zaten benim yazdıım şiirde bana iatse ''by gast'' yasar dierleri bana iat deildir bende ölesine yasdım işte tuuce'nin dedii gibiBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Demek Gidiyorsun Ben Bunu Haketmedim... *TATLI BELA* 5 506 04-14-2022, Saat: 03:45 AM
Son Yorum: wildfang
  Bana bunu yapmayacakt?n... tatlı_cadı 4 352 04-09-2022, Saat: 06:28 AM
  ...Bunu Okumanız Şart Oldu... scarface 5 561 04-08-2022, Saat: 04:04 PM
  bana bunu yapmayacaktin soyle 1 270 04-05-2022, Saat: 09:42 AM
  Sen Yüreğime Aitsin Bunu Bilmiyorsun.. Orhan-38 2 479 04-11-2012, Saat: 06:02 AM
Son Yorum: Orhan-38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:49 PM