:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevmek istiyorum Allah'ım !
**hicran**
Sevmek istiyorum Allah'ım !

Daha önce nasıL sevdiysEm deLi giBi, şimdide öyLe sevmek istiyorum. Gözüm ondan başka hiçbir şey görMesin, dünya umrumda oLmasın istiyOrum. Üşüdüğümde sıcakLığını hissedebiLeceğim biri oLsun istiyorum yanıMda. Kimi zaman başımı dizLerine kOyup onun kucağındA uykuya daLmak istiyOrum. Gözlerinin içine bakıp hayat buLmak, mutsuzLuğumda biLe onun bi gülümseyişiyLe mutLu olmak istiyOrum. Onunla beraber güLmek, beraber ağLamak, onun da dertLerine ortak oLmak istiyorum.

Ben o heyecaNı yeniden yaşamak istiyOrum. Gördüğümde kaLbim yerinden çıkacak giBi çarpsın istiyOrum. Huzur istiyOrum asLında, onunLayken yaşayabileceğim huzuru. Sevmek istiyOrum ben. karşıLıksız biLe olsa bu. Yeri geldiğindE üzüLmek, onun için gözyaşı dökmek istiyOrum.

Kısacası aŞkı her haLiyle yaşamak istiyOrum Allah'ım. Nasılsa aLıştım ayrıLıklara. Ağır geLmez arTık bana.

Çok değiL Allah'ım istediğim şeY.
Sevmek istiyOrum ben sadeCe.
Delice sevmek ...

_hicran_
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]Sevmenin bedeli ağırdır bu kadar istekli olma.

Yüreğine sağlık...
[/COLOR]
Ara
korkusuz
bende sevmek istiyorum allahaım
Ara
:: CiMCiMe ::
Kısacası aŞkı her haLiyle yaşamak istiyOrum Allah'ım. Nasılsa aLıştım ayrıLıklara. Ağır geLmez arTık bana.

Doğru söze ne denir..Teşekkürler..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir ütopyadır SENİ SEVMEK......(01:15) CeYDa HaNDe KeSiM 13 732 04-13-2022, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni Sevmek İstemiyorum Artık ... Mızmız_Prenses 3 409 04-12-2022, Saat: 04:02 PM
  Beklentisiz Sevmek... ! MorciveT 15 599 04-11-2022, Saat: 04:07 AM
  D€Lirm€min biL€ S€nLi bir Sebebi OLsun İsTiyoRum.. €BeRimSin 7 434 04-09-2022, Saat: 11:00 AM
  Gecelerce kalbinin derinliklerindeki sızı olmak istiyorum... PaPaTYa_PReNSeS 8 681 04-09-2022, Saat: 01:07 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:02 PM