:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim evim sendin..
**hicran**
Sesine hasret, yüzüne hasret,yüreğine hasret bir can hala seni bekliyor...

Gittiğinde;
Yazılan buymuş dedim. amenna.Zaman geçtikçe varlığının değerini,yokluğunun cehennemini anladım.Dayanamaz oldu bu can...Yokluğuna alışamaz oldu.Kalbe söz geçiremez oldum.

Benim evim sendin, benim yanım senin yanındı.Huzurumdun,neşemdin,limanımdın, eştin bana sen,arkadaştın,dosttun...

Ezberledim yokluğunu, sensiz her gün ikiz sanki.Sabah aynı acı,öğle aynı , akşam aynı...

Gece ayrı bir acı... Daha bir can yakıyor yokluğun zifiride.Sensizliğe bulanıp,sessizlikte boğuluyorum.Can çekişiyor bedenim,yüreğim...Birtek içimdeki "SEN" dipdiri...

Hasret nağmeleri yükseliyor derinlerimden... Çığlıkçığlığa seni anıyor yüreğim, Ben senimm... ben senim... Kalmadım ben bende... ben senim...

Paramparça olmuş dünüm, yarınımdan habersiz yıkık dökük bugünüm... Hep ağlamaklı, hep acılardayım ama yine seviyorum üzgünüm...

Dönmesende, sevmesende, yüreğine beni yasak etsende bir ben var bende kalmayan, bir de SEN var ben olan.Can bedenden ayrılana dek; BENDESİN, Saklımdasın...

Ve ben bıkmadan, usanmadan,yılmadan hep seni sevicem... tek seni sevicem...

_hicran_
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]Harika yazmışsın yaa...Ne cevherler var forumda görsünlerSmile

Tşkler _hicran_[/COLOR]
Ara
:: CiMCiMe ::
[SIZE=1]Gece ayrı bir acı... Daha bir can yakıyor yokluğun zifiride.Sensizliğe bulanıp,sessizlikte boğuluyorum.Can çekişiyor bedenim,yüreğim...Birtek içimdeki "SEN" dipdiri... [/SIZE]

Gerekten güzeldi..Yüreğine sağlık..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 323 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 609 04-10-2022, Saat: 11:05 AM
  ::-sen Benİm-:: >As!_M€L€q< 25 873 04-08-2022, Saat: 02:45 AM
  Sen benim bir parçamsın.. murat1544 1 358 04-08-2022, Saat: 01:28 AM