:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AnLad???m tek $ey vard?,mavi bir oyundu oynad???m.!!!
in_love_girl
hangetsutiyatro9yg6.jpg

Bu ''hayat'' sana gelsin,iyi dinle g?zel g?zl?m..

Perdelerimin ard?nda d?zeni bozuk bir sahne var.. Seyircilerim 'ihti?aml?' g?sterimi bekliyorlar.. Peki ben ne yapaca??m bu sahneyle s?yler misiniz? Dekorlar b?yle mi yerle?tiriliyordu,b?yle mi istedim sizden?!

Sesimi duyan var m??

Pardon size sesleniyorum,oyun ba?layacak,yard?m edin perde a??l?yor!!
Sesimi duyan yok!!

...........

B?yle ba?lad? garip hayat?m,her ?ey gibi sen de yerine oturtulmam??t?n..?ok yalvard?m sesimi duyan olmad?,perde a??lm??t?..Ve ben t?m karma??kl???mla insanlar?n g?zleri ?n?ne serilmi? bir oyundum..Daha senaryom bile yoktu..Sadece MAvi bir ka??tt? elimdeki..Uzun s?re bakt?m insanlar?n ?a?k?n bak??lar? aras?nda..Sizlere durmadan mavi dedim,mavi.. ??nk? benim oynamam gereken bir oyun yoktu..Elimde sadece mavi bir ka??t vard?..
Oturdum g?zlerinizin ?n?ne..MAviden sevgililer yapt?m kendime,denizler yapt?m,g?ky?z? yapt?m..Dekorlar?m? yerle?tirdim oyun i?inde..Sonra sevdim zamanla maviyi..Al??maya ba?lad?m..Art?k bakt???m her yer maviydi..
Mavi senaryom olmu?tu bile..Oynamaya ba?lad?m,t?m repliklerim maviyle ba?l?yor maviyle bitiyordu..Arada g?ky?z?ne kald?r?yordum kafam?,birka? kelime dua edip,sonra denizlere ak?t?yordum g?zya??m?..

Zamanla maviye kar??maya ba?lad?m..Oyunumun t?m mutluluklar? maviyken,birden her yer karard?..Ka??tlar?m? kaybettim..?nsanlar hala izliyordu beni,?n?m? g?remiyordum..Sahneden d??ecektim neredeyse,kimse oturdu?u yerden kalk?p da uzatmad? elini..Sahne karanl?kt? i?te,karanl?k!! Mavi yoktu sahnede,anlayamad? m? kimse? Neden tutmad?n?z elimden..

MAvi oyun bitti o an.. Maviden yapt???m sevgili de kararm??t? bir an,g?remedim..Elimi uzatt?m yard?m et diye ba??rd?m,uzatmad? elini..?oktan ge?ip seyirci koltu?una oturmu?tu mavim.. Karanl?k aras?nda yitip gidi?imi izlemeye koyulmu?tu..G?ky?z?m, a?lamaya ba?lad? birden,denizim kurudu,kalmad?..

Bu mavi oyun bitti...
Perde kapan?yordu..
Ve birden,
Mavi sevgilim aya?a kalkt?..Yan?ma gelecek sand?m,uzatt?m elimi..
Sonra t?m seyirciler kalkt?,ayakta alk??l?yorlard? yiti?imi..
Karanl?k bitirmemi?ti beni..
Bu sevin?,bu tutku,bu alk??..
Benim gidi?ime miydi,mavinin biti?ine mi anlayamam??t?m..
Anlad???m tek ?ey vard?..
Mavi bir oyundu oynad???m,ve bitmi?ti art?k..Perde kapanm??t?!!..
?oktan kapanm??t? perde!!

~~*~~MAV? SEVDALIM~~*~~
Ara
in_love_girl
rica ederim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gitme Hiç Mavi Düşlerimden... Ebu-CeNDeL 12 3,052 10-05-2021, Saat: 11:49 AM
Son Yorum: Bey-az

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi