:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni ?yle ?ok Seviyorum Ki..
tatlı_cadı
?u anda cok uzaktas?n, beni d???n?yor musun, bilmiyorum? Ama ben hep seni d???nd?m bug?n, hi? akl?mdan ??kmad?n, att???m her ad?mda, yakt???m her sigaramdayd?n....
Seni ?yle cok ?zl?yorum ki, zaten cok uzaklardayd?n, bug?n klevyeme dokunan parmaklar?m bile sana kavu?amad?...Bug?n bir ba?ka h?z?n ??kt? y?re?ime, ne yapsam ,ne etsem silinip at?lamad?.

Seni ?imdiden ?yle ?ok ?zledim ki...??im ac?yor, sanki anlams?z bir keder ??reklendi y?re?ime, gitmek bilmiyor...

Seni ?yle ?ok seviyorum ki, istersen sor bug?n benimle olan y?re?ime akan g?zya?lar?ma sor istersen, y?re?ime sor, giderken yan?na ald???n y?re?ime sor, anlats?n seni ne ?ok sevdi?imi....ne cok ?zledi?imi...

Seni ?yle ?ok ?zledim ki, sanki bug?n yine ankara benimle a?lad?...G?zya?lar?m ya?murun kilere kar??t?....hava kasvetli, ben bir b?y?k ac?.. senden ba?ka kim bilebilir, ?ekti?im bu sanc?y??

Y?r?d?m ya?mur da, ellerim ???d? yine....

G?zya?lar?m, ya?mura kar??t?....Y?re?im ise s?cakt?, Giderken yan?nda g?t?rd???n i?in o hep ?l?k bir sevda s?cakl???ndayd?.....

Biliyor musun? ne zaman biri bana can?m dese, senin sesleni?in kulaklar?mda ??nl?yor, irkiliyorum, mutsuz musun gene? Gene y?re?in mi ac?yor diye d???n?yorum...Ne zaman yaln?z birini g?rsem, senin suliyetin san?yorum, ne zaman bir ayak izine tak?lsa g?zlerim, y?re?ime geldi?in g?nler de b?rakt???n ayak izleri akl?ma geliyor, ?rperiyorum.....

Yoklu?unda neleri yitirdim... sen yoksan, g?l g?zel kokmuyor eskisi gibi, ne de g?ne? i?imi isitiyor, ne de ya?murdan sonra toprak kokusu geliyor burnuma, buram buram...
Yoklu?unda neleri yitirdim, sen yoksan art?k g?l???m bile i?ten de?il, ?en kahkahalar atanlara imreniyorum hanidir...sen yoksan, ipekler bile dal?yor bedenimi, sakin yanl?? anlama.. sitemin sana de?il bebe?im, sitemim a?ka...

Sana a??k olmasam, sensiz g?nlerde b?yle mutsuz olmazd?m, sen, sen diye yakar?p, sabahlara kadar y?ld?zlar? saymazd?m...G?r?yor musun yoklu?unda neleri yitirdim..ama sitemim sana degil...sitemim A?KA!!!

SANA NASIL SiTEM EDEB?L?R?M? BEN SADECE SEN? SEVMES?N? B?L?R?M....
Ara
florya
payla??m i?in te?ek?rlerSmile
Ara
:::NATAL?E:::
güzel olmuş saolll
Ara
tatlı_cadı
sizde saolun..Wink
Ara
AdAmIn1i
Eline Y?re?ine Sa?l?k K???k Cad?mSmile
Ara
eLiFiMM
bu ankarada ne ?ok a?layan varm?? uzak sevdas?na...hele ?u g?nlerde hi? ?ekilmio ?zlem..ya?mur ya?arken yan?nda istio insan sevdi?ini dimi tatl? cad??=)?ok g?zel olm? y?re?ine sa?l?k can?m=)
Ara
tatlı_cadı
sağol cnmcm..
sanada teşekkür ederim abicim..Wink
Ara
Firari Fırtına
Nefes aldım derinlerden derine
Kendim koydum, sevgilinin yerine.
Bakmadan denedim o gözlerine
Yıkıldım, döküldüm, söyleyemedim.
MacArthur
Gerçekten Süperrr Tşkler Yüreğine Sağlık
j?yan
A?k yok bence sevgi sayg? var o da mallesef kalmam???
??NK? HEP ?IKAR HEP YALLAN LA KORULMU? SEVG?LER
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Bekledi?im Kadar- H?ncal Ulu Firari Fırtına 1 335 04-05-2022, Saat: 08:54 AM
Son Yorum: wildfang
  1829 kere seni seviyorum!! >As!_M€L€q< 3 550 04-03-2022, Saat: 02:03 PM
  Ben Ve Gecelerim Hep Sevece?iz Seni €BeRimSin 5 623 04-02-2022, Saat: 07:15 AM
  Her aklına geldiğinde kırılgan sesiyle sessizce "Seni Seviyorum " diyordu... acemhe 9 2,017 01-21-2014, Saat: 08:11 PM
Son Yorum: onaç
  111 Dilde Seni Seviyorum Aydos37 0 529 06-23-2011, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: Aydos37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:02 PM