:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bende itiraf edeyim...
kayıp_gölgeler
25........
Ara
CaNaT
ya ben dediğim gibi bu durum karışık gibi ama bu şekilde uzun süreli olacağına
inanmıyorum ki nişanlılık dönemi çok ama çok öenmlidir .Sen karşındaki kişi hakkında şimdiden
bu şekilde düüşünmeye başladığına göre onunla geçireceğin 24 saatleri düşün birde
buna ne kadar dayanabilirsin bir insanla sürekli birlikte olmak kolay değildir.
kararını doğru ver bu yanlış yapılabilecek bir konu değil çünkü
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
haklisin canat bende katiliyorum sana cunki simdiden boyle ise ilerde onu gormeye bile dayanamassin her yaptigi hareketi batar senin canini yakar bence fazla yol alma iyi dusun dogru karar ver derim canim bende nisanliyim oyle kucuk seyler oluyoki insanin kafasini karistiracak eger dikkat etmessen bir omru heba edersin kendi elinle onun icin hakkinda hayirlisi olsun diyorum
hayat bi mayin tarlasi mayinlara basmassin umarim Smile
Ara
Qetesh
Alıntı:ya ben dediğim gibi bu durum karışık gibi ama bu şekilde uzun süreli olacağına
inanmıyorum ki nişanlılık dönemi çok ama çok öenmlidir .Sen karşındaki kişi hakkında şimdiden
bu şekilde düüşünmeye başladığına göre onunla geçireceğin 24 saatleri düşün birde
buna ne kadar dayanabilirsin bir insanla sürekli birlikte olmak kolay değildir.
kararını doğru ver bu yanlış yapılabilecek bir konu değil çünkü

Ercan abi evlilikte keramet vardır derler. Yanlış anlamayın beni. Birbirinize alıştırır dicem zaman ama durum farklı sanırım biraz. Sana ne yaptı mesela o. Son yaptıkları felan demiştin yaa, hani senden soğutmasına neden olan...
Ara
pum'um
bu böyle sürmez arkadaşım doğruya doğru evlendikten sonra daha farklı oluyor herşey allah sonunuzu hayırlı etsin ne diyebilirim ki başka ama iyi düşün temeller sağlam olmadıktan sonra o binadan hayır gelmez ve yıkılır.bir kere evleniyor insan iyi düşünmek lazım...
Ara
Qetesh
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklisin canat bende katiliyorum sana cunki simdiden boyle ise ilerde onu gormeye bile dayanamassin her yaptigi hareketi batar senin canini yakar bence fazla yol alma iyi dusun dogru karar ver derim canim bende nisanliyim oyle kucuk seyler oluyoki insanin kafasini karistiracak eger dikkat etmessen bir omru heba edersin kendi elinle onun icin hakkinda hayirlisi olsun diyorum
hayat bi mayin tarlasi mayinlara basmassin umarim Smile

O mayın tarlasında istemedende olsa mecburen basılacak mayınlarda var yalnız. Öyle ufacık şeylerle bir ilişkiyi bitirmek olmaz. Sabretmek önemli...

Bizim dedelerimiz Ninelerimiz severekmi evleniyorlardı. Ama bir ömür boyu mutlu oluyorlardı yinede. Zamanla alışırlar birbirlerine, herşeyde yoluna girer ama burda durum farklı
Ara
kayıp_gölgeler
Allah'tan hayırlısnı dileyip tevekkül etmekten başka çarem yok...

son yaptığı ne mesela hasta evde yatıyordum ve tam 19 saat beni aramadı bahanesi de "ben senden daha hastaydım" oldu Sad
Ara
Elfida
Bence eger simdiden, "nisani atsa geri dönmem diyorsan.." kimbilir evleninceye kadar bu duygular ne hal alir..temelini dogru atmak gerekir.. eviligin oyuncaga döndügü bu devirde çok dikkatli davranmak lazim..

dürüstlük, saygi ve sevgi basta gelmeli.. ASK mi? ASK bi sihir dir zaten... nekadar sürer ki? 3 gün, 5 gün ?
Dedigim gibi.. eger saygi, sevgi varsa olur ama "geri dön" demem demissin ki olmayacak, yürümücek gibi geldi bana..

Herseyin hayirlisi olsun ikiniz içinde..Wink
Ara
EndLess
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah'tan hayırlısnı dileyip tevekkül etmekten başka çarem yok...

son yaptığı ne mesela hasta evde yatıyordum ve tam 19 saat beni aramadı bahanesi de "ben senden daha hastaydım" oldu Sad

senı önesemeyenı sende önemseme yanlızca kendı degerınden kaybedersın Smile):

ıkıncıısıde o senı coktan gözden cıkarmıs gıbıme geldı :S:S:S
Ara
kayıp_gölgeler
çıkardıysa hayatından da çıkarsa iyi olur... teşekkürler arkadaşlar yardımlarınızdan dolayı...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 416 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 412 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 976 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,180 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,813 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 04:05 AM